UA
RU

Ексклюзив: інтерв'ю з fashion-фотографом Лалою Серрана

Редагувати переклад
Лала Серрано – фотограф, автор фотосесії, що вийшла у зимовому номері Marie Claire Ukraine. В інтерв'ю вона розповіла про те, яким бачить світ в об'єктиві фотоапарата і коли не зайнята улюбленою справою – фотографією.

Lala Serrano

 

Лала, чому ви вибрали професію фотографа?

Фотографія завжди входила в коло моїх інтересів, років до двадцяти, доки я не стала займатися нею професійно. У 2014 році я переїхала до Лос-Анджелеса і відправилася на курси fashion-фотографії. З того дня я ніколи не випускала з рук камеру. ((Усміхається.) .)

Яку зі своїх робіт ви вважаєте своїм успіхом?

Незважаючи на те, що кожна моя робота для мене є дорогою, я дійсно виділяю серед інших плівкові знімки. Недосконалість кольору та естетики у них здатні передати справжню красу. Я не знаю, наскільки це красиво, але це те, що приносить мені найбільше задоволення.

Хто ваш улюблений фотограф і чому?

У мене багато улюблених фотографів, які надихають мене. Іноді приваблює робота зі світлом, іноді – із сюжетом, а іноді я просто ними захоплююсь. Але між тим, мої «улюбленці» – це Джоел Мейєровіц, Стівен Шор, Ірвін Пенн, Вільям Еглстон та Мартін Парр. Цікаво, що за винятком Пенна та Парра, решта особливо не запам'яталися у світі моди, але я ніколи не втомлюся дивитися та захоплюватися їхніми фотороботами.

Де ви шукаєте натхнення?

Спостерігаючи за повсякденним життям, дивлюся кіно, колекціоную журнали та прогортаю їх, згодом. А часом це музика, коли під час її прослуховування виходить визволити думки. ((Усміхається.) .)

Чому вам цікава мода?

Мода дає нам змогу творити. І іноді отримувати за це гроші. ((Усміхається.) .)

Lala Serrano 12

Lala Serrano 4

Читайте також: Спецпроект «Сила у рівності»

Що ви вкладаєте у слово мода?

«Мода» – це прикметник, який здатний вивести вас на високий рівень популярності. Водночас «мода» – це сфера бізнесу, їй притаманні висока конкуренція, пильна увага до вас та нестабільність. У такому разі нормально знати свої слабкі сторони і працювати над ними, просто намагатися щосили, працювати над тим, у що ви вірите, і не турбуватися.

На вашу думку, хто найвидатніші люди модної індустрії?

Мені імпонує Фібі Філо. Вона дала нову інтерпретацію слова "шик" і задала новий вектор Модному Будинку Celine. (Фібі Філо була креативним директором Celine з 2008 по 2018 рік і креативним директором Chloe з 2001 по 2006 рік. - Прим.ред.)

З ким із відомих моделей ви дуже хотіли б попрацювати?

Більше, ніж із моделями, я була б рада попрацювати з такими акторами, як Роберт Де Ніро, Джек Ніколсон, Аль Пачіно. Моя мрія – зробити серію їхніх фотопортретів.

Lala Serrano 5

Lala Serrano 6

Читайте також: СПЕЦПРОЕКТ MARIE CLAIRE & COLGATE #продовжуйусміхатися

Яку б пораду ви дали фотографам-початківцям?

Фотографія не так прив'язана до обладнання, як до «таланта» вашого ока. Розвивайте мислення та зір. Ходіть у музеї, їздіть до інших міст і багато читайте. Спостерігайте людей, адже саме спостереження нас інформує.

На вашу думку, що «в тренді», а що ні?

Інтелект – у тренді. Поверхневість та легковажність – не в тренді.

Який фільм ви вважаєте найкрасивішим?

Один із моїх найулюбленіших фільмів – «Самотній чоловік» Тома Форда. Кожна його сцена, кожен кадр – справжнє чаклунство. Не тільки тому, що фільм був знятий у Лос-Анджелесі, але також і тому, що він бездоганний та сучасний з естетичного погляду.

Яким є ваш девіз?

Чим старанніше ви працюєте, тим щасливішим ви стаєте.

Читайте також: ПОДАРУНКИ НА ВЕСЬ РІК

    

Lala Serrano 7

Lala Serrano 8

Lala Serrano 9

Lala Serrano 10

Lala Serrano 3

Статті на тему