UA
RU

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу

Редагувати переклад

Скільки у світі країн – стільки драматичних та наповнених героїзмом історій відстоювання свободи. Сьогодні на передовій цій світовій боротьбі Українці беруть особливо активну долю. Нам допомагають країни, які колись так само виборювали своє право називатись вільними та точно знають, що FREEDOM IS NEVER FREE.

Прагнучи продемонструвати своє уваження і вдячність, бренд українського етнічного одягу Etnodim презентує великий проект-присвяту дружнім країнам, що підтримують Україну у боротьбі за свободу.

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 1

Канада

Той, хто колись виборював свободу, зрозуміє іншого без слів. Вишиті сукні та сорочки, розроблені командою Etnodim, показують нам важливу символіку вільності держав, які сьогодні допомагають відстояти незалежність України. У межах великого проекту про благодарность, команда бренду глибоко досліджувала символи державності та свободи країн: США, Великобританії, Польщі, Латвії, Естонії, Литви, Франції, Німеччини та Канади. Їхні атрибути, що означають право бути вільними, знайшли своє втілення на вишиваних сорочках, що представлені в жіночому та чоловічому варіантах, та платтях.

Всі охочі можуть придбати та приміряти вишиванки не лише в магазині бренду, а й у цифровому форматі. У межах проекту Etnodim об'єдналися з інноваційною платформою DressX, яка зацифрувала всі створені вишиванки та нині презентує їх на своєму маркетплейсі, поєднуючи моду та цифрові технології.

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 2

США

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 3

Велика Британія

Червоний, білий та синій кольори лягли в основу вишиванки, присвяченої США. Її прикрашає Дзвін свободи та Зірки – символи 50 штатів. Плаття та сорочка, яке приурочено Великій Британії, оздоблює символ влади – Лев. Також у вишивці можна знайти знак удачі – Чотирьохлисник та давній символ єднання королівських династій, Троянду Тюдорів.

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 4

Естонія

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 5

Латвія

Польова ромашка, біла трясогузка та символ Народного фронту Латвії лягли в основу латвійських вишиванок, а вбрання Литви прикрашене колюмнами, льоном, лелекою та бурштином. Сорочки Естонії команда бренду украсила ластівками, васильками та левами з естонського герба. Вишиванки, присвячені Канаді, поєднують у собі символи кленового листа, національних тварин країни, королівського герба та штандартів.

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 6

Німеччина

Etnodim презентує вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні виборювати свободу-Фото 7

Франція

Федеральний орел, кольори німецького прапора та волошка лягли в основу вишиванки для Німеччини, а квітка лілії, стилізована кокарда та синьо-біло-червоні кольори прапора – в основу сорочок, присвячених Франції.

Кожна з цих країн має власну історію боротьби за свободу. Нині за справедливість та демократичні цінності на полях бою в Україні воює велика кількість добровольців, серед яких є солдати з наших держав-партнерів. Ці бійці об’єднані у “Міжнародний Легіон при ГУР МО України”, який був створений ще 7 березня 2022 року. Пліч-о-пліч з українськими воїнами, підрозділ виконує завдання у повітрі, на землі та під водою. Команда знайшла представників 8 країн, які тут і зараз борються за справедливість і цілісність України, та подарувала їм сорочки із символікою їхніх рідних держав.

Герої записали відеозвернення: одягнені у вишиванки від Etnodim, захисники поділилися, яке значення для них мають зображені на сорочках символи та за що вони борються тут, в Україні.

Читайте також: Головний символ Києва прикрасивши нову колекцію OLIZ

Кошти з придбаних фізичних та діджитал вишиванок будуть безпосередньо передані на закупівлю засобів зв'язку для наших героїв з міжнародного легіону при ГУР МО України. Додатково Etnodim відкрили збір для донатів, де будь-яка ваша пожертва нестиме великий внесок у допомогу воїнам.

 Вишиванки вже доступні на сайті, а діджитал – сорочки можна придбати на платформі DressX з 16 квітня.

Статті на тему