UA
RU

Фінал масштабного шоу Співають всі! – вже цієї суботи на каналі «Україна»

Редагувати переклад
Цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачити грандіозний фінал улюбленого шоу мільйонів «Співають всі!» і дізнаються ім'я тріумфатора проекту, який одержає грошовий приз у розмірі ПІВМІЛЬЙОНА гривень. Кому вдасться розкачати наймасштабніше та найсправедливіше у нашій країні журі?

Фінал масштабного шоу Співають всі! – вже цієї суботи на каналі «Україна»-Фото 1

28 річка Валентин Мушинський з Луцька – учасник гурту ONE LIGHT INSIDE. Хлопець з дитинства любить музику. На шоу Співають всі! потрапивши завдяки своєму колезі-гітаристу, який заповнивши за нього анкету. Валентин вразив суддів драйвовим виконанням пісні Numb гурту Linking Park, яка принесла йому 93 бали.

Поява солістки гурту On i Ona Олені Жигаревої у талант-шоу викликала різні емоції серед учасників зіркової сотні: деякі зауважили, що це несправедливо щодо інших конкурсантів, які ще не збирають тисячі людей на своїх концертах, а деякі зазначили, що місце Олени – на стіні поруч із ними. Проте дівчині вдалося вразити журі своїм вокалом – композиція London Bridge із репертуару Fergie принесла їй 90 балів та місце у фіналі масштабного шоу.

16 річка Муаяд Абдельрахім з Одеси займається вокалом уже 5 років Незважаючи на юний вік, співак знає, як позбутися страху і розчинитися в обраній композиції. Він підкорив наймасштабніше у нашій країні журі виконанням пісні «Люди, як кораблі» гурту «Скрябін», яка принесла йому максимальні 100 балів.

20 річка Вася Демчук з Києва пише пісні не лише для себе, а й на продаж. Хлопець зізнався, що, виходячи на сцену, він не прагне боротьби, а просто кайфує. Завдяки виконанню хіта Take me to church музыканта Hozier хлопець зміг заробити 97 балів та можливість виступити у фіналі.

З самого детства займається музикою 20-річна Катерина Сєвєрова з міста Вознесенськ Миколаївської області. У дівчини жодного разу не виникало питання про те, на кого вона бачитиме собі в майбутньому. За трепетне виконання композиції «Обійми» гурту «Океан Ельзи» дівчина отримала від зіркового журі шоу «Співають всі!» 99 балів.

«Цю пісню я посвятила всім глядачам, які бажають скорішого вирішення непростих подій у нашій країні», – розповіла про свій виступ фіналістка проекту.

З результатом 90 балів за виконання народної пісні «Ой там на горі» у фінал шоу змогла пробитися 13-річна Софія Артеменко зі Смілі. Учасниця зізналася, що співом займається лише 3 роки, а виступ у талант-шоу каналу «Україна» став її дебютом на великій сцені.

Наталія Слаква з Дніпра – вже знаменитість, але поки що серед простих людей. Вона співає та грає на гітарі в електричках та трамваях вже 20 років. Учасниця підкорила наймасштабніше в країні журі проникливим виконанням пісні «Роман» дуету «НЕАНГЕЛІ» та з результатом 100 балів пройшла у фінал проекту.

Підлітковому бенду7 підлітків» з Івано-Франківська також вдалося розкачати зіркову сотню. У батлі талантлива молодь виконала трек гурту Kalush «Зорі», який приніс їм 95 балів та можливість помагатися за перемогу у шоу.

Читайте також: Зустрінь майбутнє молодим

Яскравий та запальний 39-річний Єскен Зова, який приїхав зі Львова, виконав на великій сцені свою улюблену пісню – Proud Mary з репертуару Тіні Тернер. Цим виступом він змусив стати всіх сто суддів.

Вокальний ансамбль «Liberty» з Рівного для батлу вибрав композицію Hallelujah гурту Pentatonix, яка принесла їм 82 бали. Таке ж число голосів набрала їхня суперниця Марина Левченко, яка у підсумку поступилася місцем гурту у фіналі.

Ми щиро вдячні Марині за такий поступок. Вона нам дала не лише місце у фіналі, а й частинку собі. Ми вчимося триматися на сцені і наступного разу будемо ще більше намагатися вразити суддів і глядачів,

– пообіцяли учасники гурту «Liberty».

37 річка Шломо Нізін на шоу Співають всі! прилетів спеціально з Ізраїлю, хоча сам він – одесіт у 5 поколінні. Шломо виконує єврейську музыку, грає на клавішних інструментах і на гітарі. Зіркові судді чекали, що учасник для свого виступу обере якусь єврейську пісню, проте Шломо вдалося здивувати журі виконанням легендарної композиції Френка Сінатри I love you, baby, яка принесла йому 100 балів.

Для 20-річного Владислава Мелентьєва з Донецька виступ на масштабній сцені каналу «Україна» – перший такий досвід. Трохилим виконанням пісні Perfect Їжа Ширана учасник просто зачарував усіх суддів на стіні та набрав 92 бали.

За перемогу в проекті змагатиметься і 13-річний Єгор Уманець з Одеси. Його неймовірне прочитання хіта Creep гурту Radiohead підкорило всіх, і з результатом 99 балів Єгор автоматично пройшов у фінал.

30 річка ODARA, дружина відомого музиканта та композитора Євгена Хмарі, – остання фіналістка проекту. Цікаво, що заявку на шоу за неї подав чоловік. Учасниці вдалося підкорити журі неймовірним вокалом і з результатом 90 балів пробитися у фінал.

Фінал масштабного шоу Співають всі! – вже цієї суботи на каналі «Україна»-Фото 2

Хто з них зможе ще раз поразити зіркову сотню і стане переможцем грандіозного проекту? Дивіться фінал шоу «Співають всі!» цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 на каналі «Україна».

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину набув популярності серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилия, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу.

Статті на тему