UA
  RU

  Індивідуалізм та жага до єдності у нової колекції LITKOVSKAYA

  Редагувати переклад
  Український бренд LITKOVSKAYA готовий представити свою колекцію FW22 – історію про погляд углиб буття, ніжне та витончене спостереження за людськими емоційними процесами.

  LITKOVSKAYA 908


  LITKOVSKAYA 567

  LITKOVSKAYA 678


  Своєю останньою колекцією українська дизайнерка Лілія Літковська намагалася поринути у всю комплексність і складність людського розуму, інтерпретуючи внутрішню силу, яку має кожен з нас, у художню енергію. Для бренду LITKOVSKAYA духовність є невід'ємною частиною роботи, здатною приносити натхнення та розуміння сенсу нашого існування. Лінійка FW22 – це пісня про величезну любов до життя і всю ту надію, яку тільки може зберігати серце людини. Щоб підкреслити ідею, що мистецтво та дизайн мають місце в житті шкірного, для зйомки цибулки колекції не запрошували професійних моделей – натомість ними стали самі члени команди бренду. LITKOVSKAYA досліджує універсальні цінності людства, які всі ми несемо глибоко в душі — світогляд, що поєднує індивідуалізм та жагу до єдності, волю рухатися далі, здатність кожного з нас піклуватися про інших та ділитися.

  LITKOVSKAYA 11

  LITKOVSKAYA 1122


  LITKOVSKAYA 12

  LITKOVSKAYA 112

  В естетичному плані колекція осінь-зима'22 від LITKOVSKAYA є перетином Сходу та Заходу, поєднуючи західну виразність та пристрасть зі східною жагою до спостереження та гармонії. Гамма кольорів нової лінійки скромна і заспокійлива, натомість весь драматизм зосереджується в лініях, текстурах і силуетах. Дизайнерка знову демонструє майстерність у роботі з асиметрією та драпіруванням, представляючи витончені костюми, сукні та верхній одяг із чіткою геометрією. Поєднуючи плавність шовку та об'ємні силуети, LITKOVSKAYA створює гімн різноманітності людських характерів, висвітлюючи як жіночу, так і чоловічу сторону естетики у дизайнах, непідвладних швидкоплинним трендам.  LITKOVSKAYA

  LITKOVSKAYA 56


  LITKOVSKAYA 345

  LITKOVSKAYA 789

  LITKOVSKAYA 45


  Фото: White Rabbit Agency

  Статті на тему