UA
  RU

  KATERINA KVIT презентувала нову «антидепресивну» колекцію

  Редагувати переклад

  Liberté, Égalité, Fraternité – знаменитий французький девіз, а також ідея свободи, яка завжди була у центрі уваги європейської думки, вдохновила дизайнера Катерину Квіт на створення яскравої літньої «антидепресивної» колекції.


  Новий сезон бренд KATERINA KVIT зустрічає з вірою у добре майбутнє. Яскраві фарби, квітковий орнамент, багатошарові образи, ефектні трендові деталі – вся лінійка виглядає справжнім визовом базового та нудного гардеробу. Це є антиподом обережної класики.

  KATERINA KVIT презентувала нову «антидепресивну» колекцію-Фото 1


  Місце для зйомок лукбуку було обрано не випадково: знаменитий центр Palais de Tokyo у XVI окрузі Парижа – анклав сучасного мистецтва та сміливих ідей на березі Сені. Модель позує на тлі барельєфів Альфреда Огюста Жанніо «Легенда землі» та «Легенда моря».

  Для Resort 2023 навмисне були обрані яскраві відтінки, що привертають увагу, змушують усміхнутися, стати на шлях позитивного мислення. Хітом колекції можна назвати малиновий – новий колір у палітрі бренду, в якому на замовлення було випущено шкіру з крокодиловим принтом. Також спеціально для KATERINA KVIT одна з найстаріших французьких текстильних компаній розробила орнамент, який удачно вписався у барвистий настрій колекції, надавши їй легких французьких ноток.

  KATERINA KVIT презентувала нову «антидепресивну» колекцію-Фото 2


  KATERINA KVIT презентувала нову «антидепресивну» колекцію-Фото 3

  KATERINA KVIT презентувала нову «антидепресивну» колекцію-Фото 4

  Читайте також: Etnodim презентує художню колекцію вишиванок  Ключові моделі: жакети-трансформери, топки, сорочки з великими рукавами, довгі спідниці, які в новому сезоні стануть ідеальною заміною штанів, знакові міні, універсальні шкіряні платки, що можна використовувати як бандану, зав'язавши замість топа або аксесуаром до сумки. Матеріали: натуральна шкіра, шкіра із принтом крокодила. З сезону в сезон бренд робить свідому ставку на вироби з натуральної шкіри, тому що вважає, що екологічність безпосередньо залежить від довговічності та якості промов. Leather is sustainable – найважливіше кредо KATERINA KVIT.

  Статті на тему