Katimo представляють колекцію SS’24

Редагувати переклад

Колекція Katimo SS’24 — це перехід до наступної естетичної фази. Протилежності притягнулися і утворили синхронну гармонію. Приховане забажало стати явним. Місяць вийшов із тіні, опинившись в центрі нової
колекції.

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 1

Згадки про фемінний символізм Місяця зустрічаються ще в грецькій міфології та культурі корінних народів. А якщо розмірковувати про жіночу природу, зв’язок помітний неозброєним оком. Знаходячись у невпинному русі, Місяць змінює власні фази, і ці зміни сягають Землі. Разом із сонячним світлом, він відбиває жіночу трансформаційність, тиху та впевнену силу. Ці якості склали основу дизайну SS’24.

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 2

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 3

Силуети суконь, спідниць і топів слідують за лініями тіла. Вирізи інтерпретують контури півмісяця. Повний Місяць з’являється на футболці, принтованій в техніці discharge printing, та в декорі кардигану — це чи не єдині об’ємні речі в колекції. Лазерна перфорація на лонгсліві нагадує малюнок кратерів.

В’язані вироби виготовлені з органічної бавовни, а напівпрозорі матеріали стирають межу між стриманістю та сміливістю. Денім і трикотаж проходять спеціальні етапи виварювання та фарбування, аби досягнути необхідного ефекту. Образи починаються із оновленої лінії білизни, а завершуються аксесуарами зі шкіри напа та прикрасами з 24-каратною позолотою.

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 4

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 5

Читайте також: Вишуканий мінімалізм з елементами етно: Андре Тан представляє нову колекцію «Дотики»

Katimo представляють колекцію SS’24-Фото 6

Виявляється, що елегантність може бути відвертою. Дизайн охоплює широкий стилістичний спектр, від елементів гранжу до класики, від повсякденних футболок то жакета з натуральним пір’ям, що також може стати повсякденним. В новій колекції Katimo жінка визнає свою багатогранність,
інтегрує і відкрито досліджує її. Цінує кожен із своїх проявів, світлу і темну сторони, адже завжди залишається собою.

Статті на тему