Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію

Український бренд HARMI представляє перший дроп весняно-літньої лінійки, створений в естетиці романтизації життя та найпростіших щоденних моментів.

Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію-Фото 1

Нова колекція — це своєрідний заклик святкувати життя щодня та щохвилини, не чекаючи  виняткового моменту. Кожна річ із лінійки покликана нагадувати, що справжня краса і щастя приховані в найпростішому.

«Сходити за овочами на ринок, придбати квіти додому… так мало і так багато водночас. У світі, повному протиріч, ловити такі маленькі буденні справжності — справжня розкіш. Тут і зараз. Це все, що у нас є. Саме в цих моментах ховається щось особливе. Щось макро. Щось більше за красу,» – розповідає про ідею нової колекції HARMI засновниця бренду Катерина.

Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію-Фото 2

Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію-Фото 3

У новій колекції HARMI продовжують досліджувати ідею мінімалізму, наділяючи базові повсякденні речі цікавими деталями. Спідниця «Хвилі» прикрашена прошитими строчками по всій довжині, що нагадують гребені морських хвиль. Сорочка з вивареного деніму «Небовись» втілює небесну блакить. Сукня «Пелюстки» оздоблена воланами, що нагадують ніжні пелюстки квітів, додаючи образу романтичного шарму. Ці деталі підкреслюють концепцію колекції, яка зосереджена на вишуканій простоті.

Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію-Фото 4

Краса в найпростішому: HARMI представляє нову колекцію-Фото 5

Дизайн усіх моделей об’єднаний ідеєю сталості, свободи та інтелектуального мінімалізму. У кольоровій палітрі переважають нейтральні відтінки, що дозволяє з легкістю комбінувати речі між собою і створювати функціональний гардероб як на щодень, так і для особливих ошатних подій. 

Статті на тему