UA
RU

LONDI представляє лімітований зимовий дроп Christmas Edition

Редагувати переклад

Український бренд одягу та білизни LONDI, що підкреслює ідеальність кожного тіла представляє лімітований дроп Christmas Edition.

LONDI представляє лімітований зимовий дроп Christmas Edition-Фото 1

Напередодні новорічних свят український бренд LONDI переосмислили свої знакові моделі білизни та представили лімітовану колекцію Christmas Edition у червоному кольорі. 

Дроп складається з двох комплектів білизни – драпованих шортів і топу, хвилястого ліфа та сліперів. Всі речі гармонійно міксуються та поєднуються між собою. Для відчуття святкової атмосфери білизну прикрасили м’якими червоними помпонами, які задають настрій та додають виробам кокетливості.

LONDI представляє лімітований зимовий дроп Christmas Edition-Фото 2

Для зйомки зимового кампейну використали вінтажну цифрову камеру та свідомо відмовились від будь-якої ретуші. Кожен кадр натхненний ідеєю підтримки здорового сприйняття власного тіла, що є ключовою цінністю бренду. 

«У LONDI ми віримо, що краса полягає у природній унікальності, автентичності. Кожне тіло — це шедевр природи, і ми впевнені, що воно досконале від народження. Це переконання глибоко закладено в ДНК нашого бренду. Новий кампейн — ще один крок назустріч здоровому сприйняттю жіночого тіла" – розповідає засновниця та CEO LONDI Юлкка.

LONDI представляє лімітований зимовий дроп Christmas Edition-Фото 3

Додатково до наборів білизни можна замовити подарункове пакування у вигляді різдвяної шкарпетки Санта Клауса. Для виготовлення яких використовують залишки тканин після пошиття. Що відповідає принципам slow fashion, яких дотримується LONDI.

Читайте також: CHRISTMAS NIGHT: бренд O.TAJE презентує святкову колекцію для вашої особливої ​​ночі

Лімітований дроп вже доступний на сайті бренду.

Статті на тему