UA
  RU

  LOVE: нова колекція створена під звуки сирен, натхненна жагою до життя

  Редагувати переклад
  Колекція створена під звуки сирен, натхненна жагою до життя та є втіленням того, що любов завжди находить дорогу. Колекція розроблена під звуки сирен, а креативне керівництво дизайнера бренду ЛЮБОВ Ксенія Карпенко виконувала із Іспанії, де вона зараз знаходиться із малюком. Невимушені силуети, органічні тканини як від бамбук, органічна віскоза та котон - втілення свободи та близького контакту із природою. 

  ЛЮБОВ 6


  У колекції представлені унікальні принти, як результат колаборації бренду з українською місткінею Роксоланою Дудкою. З давніх-давен, українці зображували на рушниках та вишиванках риб та птиц, як втілення непокореного і вільного духу. Також вважалося, що ці символи оберігають людину та єднають її із природою. У LOVE ми переосмислюємо зображення цих символів та надаємо їм яскравих кольорів, як символ того, що світло завжди перемагає темряву. 

  ЛЮБОВ 3


  ЛЮБОВ 1

  ЛЮБОВ 7

  ЛЮБОВ


  Також у колекції представлені вироби із вишивкою ручної роботи. Так наприклад, на худі виконана вишивка всесвіту, що символізує баланс та гармонію.  Бренд приділяю велику увагу людям які працюють над виробами, адже енергетика ручної роботи має неабияку силу. 

  ЛЮБОВ 4

  ЛЮБОВ 2  ЛЮБОВ 5
    

  Читайте також: ЖАГА ДО ЖИТТЯ: НОВА КАПСУЛА УКРАЇНСЬКОГО БРЕНДУ SIDLETSKIY


  Статті на тему