UA
RU

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку

Редагувати переклад
Фешіоністи продумують свої образи до дрібниць, щоб потрапити до модної світської хроніки.

У Нью-Йорку триває Тиждень моди та багато іменитих дизайнерів уже продемонстрували свої нові колекції. Наприклад, бренд Proenza Schouler заявив про себе яскравими відтінками та незвичайними поєднаннями фактур, лейбл. Dundas x Revolve представив нову незвичну колаборацію. Зоряний склад гостей не міг не здивувати своєю різноманітністю: тут можна було зустріти і Емілі Ратажковські, Барбару Палвін, Алессандру Амбросіо, Кеті Холмс, Алісію Сільверстоун та інших.

Але нашу увагу привернули не селебріті, які сиділи на перших рядах і детально розглядали кожну модель. Ми вирішили акцентувати увагу на блогерах, it-girls та просто охочих познайомитися з новими лінійками дизайнерського одягу. Streetstyle-фотографи раз у раз ловили цікаві образи гостей, а ми вибрали найнеординарніші з них і хочемо поділитися з вами.

Незвичайне вбрання

Виділитися з натовпу і потрапити в об'єктив фотографів у сучасному модному світі не так вже й просто. Яскравими вбраннями вже нікого не здивуєш, але нестандартна комбінація речей, фактур та кольорів – це вже інша річ. Ось кілька незвичайних, на нашу думку, образів, на які наважилися нью-йоркські модники.

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 1

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 2

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 3

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 4

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 5

Читайте також: Міс Бохо: Як повторити найстильніший образ Белли Хадід - для початку осені 

Нестандартний аксесуар

Якщо не вбрання, тоді неординарними аксесуарами модні гості намагалися привернути увагу фотографів. Навіть найпростіший образ із такими прикрасами чи взуттям стають іншими, унікальними. Яскраві окуляри, незрозумілої форми сумка чи будуарні туфлі — все це й багато іншого цікавого можна було зустріти на гостях Тижня моди. Ньюйорським фешіоністам варто давати уроки створення незвичайних аутфітів.

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 6

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 7

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 8

Найкращі: Неординарні образи гостей Тижня моди в Нью-Йорку-Фото 9

Незабаром ми зробимо добірку з трендами з показів Нью-Йоркського тижня моди. Розглянемо найвдаліші вбрання та комбінації.

Фото: imaxtree.com

Статті на тему