Edit page title Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab
Edit meta description Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab

Редагувати переклад
Мінімалізм – одна з рушійних сил, яка дозволяє цінувати те, що насправді важливе, і позбутися промов, які відволікають нас від цього. Нова колекція 91Лабораторіярозповідає про мінімалізм… максималізм. Дизайнер бренду Ганна Панченко використала витончені трикотажні конструкції та деталі ручної роботи, при цьому їй вдалося зберегти відчуття легкості та мінімалістичності, поєднати рішучість та тендітність у кожній моделі одягу. 

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 1

«Мінімалізм та максималізм – мають бінарну природу, це складові однієї концепції, вони пов'язані та доповнюють одна одну, щоб було легше адаптуватися до змін нашої реальної життя. Й вони знайшли відображення в колекції осінь-зима 2022-2023», - Говорити Ганна Панченко, дизайнер 91Lab. Вона упевнена: трикотаж – це перш за все мистецтво в'язання. Тому багато уваги в колекції приділено саме розкриттю краси, пластики, затишку та тактильності в'язаних візерунків. Коси з джгутів, об'ємна бахрома та інші елементи в'язки на платтях,джемперах та спідницях при всій технологічній складності у виробництві дарують образам відчуття лаконічності та завершеності, не обтяжують їх лишніми деталями.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 2

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 3

Теплі спогади про чарівний вечір, проведений у затишному шато, що загублене в горах Шотландії. За вікном у промінні сідаючого сонця мерехтить ментолово-блакитний сніг. У каміні тихо потріскують дрова, аромат запашного кофе з молоком наповнює простір… Такий ключовий візуальний образ нової колекції 91Lab. Йому присвячена палітра кольорів: елегантні відтінки ментолового, сизо-блакитного, кольори мокко та топленого молока.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 4

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 5

Основою нової колекції 91Lab (як і колись у 2018 році, коли бренд презентував свою першу колекцію) залишається фірмове вміння передати пластику тіла та відчуття тактильності трикотажних переплетінь, наслідуваних 91Lab від RITO. Прагнення бренду розробити новий вид базового трикотажу та переосмислити модернову класику та сучасну розкіш у новій колекції втілилося у тотал-луки, які добре вписуються у концепцію сучасного кежуал-стилю. Костюми «двійки» та «трійки» складаються з джемперів, кардиганів, водолазок, доповнених спідницями або комфортними брюками (трендом засудженим фешн індустрією з годин локдауну). Переосмислений «код епохи 70-х» — трикотажне плаття м'яко підкреслює вигини тіла або ж наоборот лишає стримування натяк, за рахунок акценту та лінії талії.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 6

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 7

Фотограф: Дмитро Куценко, стиліст: Діана Онацька

Читайте також: КАРДИГАНІ ТА ЖИЛЕТІ З КАШЕМІРОВОЇ ПРЯЖІ, ШТАНІ-ДЖОГЕРІ ТА ПАЛЬТО З НАКЛАДНИМИ КАРМАНАМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ-КОНСТРУКТОР RITO

Статті на тему