Квіткові візерунки, легкі тканини та рюши: тотальний романтизм у новій колекції MY x MY

Редагувати переклад
Надихаючись спогадами про часи, коли ми відпочивали за містом і читали твори Джейн Остін та сестер Бронте, команда MY x MY презентує колекцію Novel. Це нова весняна історія, роман, кожна з глав якого, присвячена особливим відчуттям у виробах бренду.

MY x MY

Ми переконані, що сукні — це чудовий вальс, котрий зливаючись із вітром жіночності, обрамляє фігуру чарівними лініями і вишуканими деталями. Квіткові візерунки, легкі тканини та рюши, наче ті самі твори, де кожна сторінка приносить новий поворот сюжету.

Нова модель сукні Juliette доповнена акцентним, подовженим клинцем, що грайливо трансформує силует сукні. А сукня Emma, ще одна нова модель, вражає своїм оригінальним принтом, адже натхненням для його розробки стали кремові троянди з улюблених десертів.

MY x MY комір

Олімпія Вайтмусташ

MY x MY нова колекція

MY x MY квітка

Окрім новинок до колекції увійшов справжній бестселер бренду — сукня Adelin у новому персиковому кольорі. Сукні з фірмовим комірцями продовжують своє життя у наших колекціях новими принтами та кольорами.

Романтичність колекції контрастно підсвічують сорочки з гіперболізованими комірами Olivia та Jinny та брюки-палаццо Kate, що відсилають нас до corporate core. Крім того, ми повернули до колекції наші бомбери Emilia — удосконаливши їх крій та підкресливши яскравими кольорами.

MY x MY сукня

MY x MY Олімпія Вайтмусташ

MY x MY наряд
   
MY x MY колекція літня
 

Читайте також: ЧИТАТИ — ЦЕ СЕКСУАЛЬНО. ДОВОДИТЬ ДАША АСТАФ’ЄВА У НОВІЙ КОЛАБОРАЦІЇ UNDERBOOKS Х RIKKY HYPE.

Статті на тему