UA
  RU

  На Pitti Uomo представили 11 українських брендів

  Редагувати переклад

  Гості виставки чоловічої моди мають нагоду познайомитися ближче з українськими дизайнерами та їхньою естетикою.


  З 14 по 17 червня у Флоренції проходитиме виставка чоловічої моди, куди збираються модні експерти з різних куточків світу. Цього року організатори вирішили запустити спецпроект Ukrainian Fashion Now! («Українська мода зараз!»), який демонструє стиль українських дизайнерів.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Pitti Uomo (@pittiuomo_official)


  В межах цього проекту було представлено 11 вітчизняних брендів, у тому числі і Gunia Project, GUDU, BOBKOVA, Katerina Kvit, Viktoranisimov, Litkovskaya, Yulia Yefimtchuk, Manufacture De Lin, Poustovit, та ювелірні бренди Guzema та Oberig. У кожного був свій стенд, на якому можна представити вироби бренду. Майже всі представники українського виробництва привезли з собою жіночі колекції і лише бренд Viktoranisimov завітали на виставку з чоловічими моделями.

  В офіційній заяві організаторів Pitti Uomo йдеться про те, що вони хотіли продемонструвати, як українські бренди вистояли та продовжують працювати, навіть у таку складну для них годину. 


  Для нас Україна — не стільки ті, як її сприймають сьогодні, беручи до уваги нинішню складну ситуацію, скільки країна, з якою у нас давні та міцні відносини. У цей період ми хочемо допомогти та підтримати тих, хто страждає від ситуації в країні, проте продовжує творити, показувати собі і залишається в індустрії. Не було кращого шансу, ніж цей, щоб показати наш міцний зв'язок,

  - Прокоментував проект Рафаелло Наполеоне, головний виконавчий директор Pitti Immagine.

  Читайте також: У Парижі відкрився постійно діючий концепт-стор українських брендів.   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Aliona Nagornaya (@alionanagornaya)


  Також він зазначив, що хоча кожен бренд грає за своїми правилами і все простежується спільна риса: фокус на культурній національній спадщині.

  Крім дизайнерських стендів, на виставці можна побачити фотовиставку українського дуету Synchrodogs.

  Статті на тему