UA
  RU

  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії

  Запрошуємо на виняткову подію - презентацію нової колекції одягу Форма хвилі, колаборації українського бренду Бунт Роздільна і музичного проекту Koloah, яка відбудеться в Київському планетарії.


  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії-Фото 1

  Філософія Бунт Роздільна передбачає постійний зв, освоення нових світів, балансування на межі майбутнього і сучасності. це одяг для тих, хто дивуватися на зірки, шукаючи свій шлях. Форма хвилі - зручні і практичні, але оригінальні речі. Начебто прості образи створені з технологічних тканин, і жодна деталь є лишню - Усе функціональне, У всього є своє завдання.

  музика для відео презентації була написана проектом Koloah, флагманом електронної музики в Україні. Спільні цінності, вперед мислення мислення, бажання розвивати Київ зумовили співпрацю двох митців. Для презентації було створено унікальну звукову хвилю, яка стала символом сумісної колекції.

  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії-Фото 2
  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії-Фото 3

  Музичний перфоманс від Koloah супроводжуватиметься повнокупольним лазерним шоу. Цей візуальний мистецький твір був підготовок спеціально для цієї подія медіа-арт студією Блек Box, Які успішно працюють у жанрі віджеїнгу і медіа-мистецтва.


  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії-Фото 4
  Не як усі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform у Київському планетарії-Фото 5

  Читайте також: Andre Tan представивши колекцію домашнього текстилю

  Унікальна подія вимагала унікального місце — і Київський планетарій, місце, яке поєднує в собі технології, мистецтво і космос, уможлививши симбіоз двох світів - світу моди і світу музики. Саме тут можна мандрувати космосом, залишаючись на землі.


  Статті на тему