UA
RU

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY

Редагувати переклад
Ідея та основна концепція колекції – бажання дослідити важливість поваги до базових речей у житті, коріння, що робить нас здатними вистояти у будь-який час. Класичні вироби у нових конструктивних рішеннях – акцент цієї колекції. Намагаючись створити капсульну лінійку речей, які зможуть супроводжувати власницю в радощах чи тривогах її повсякденності, команда MY x MY звертається до нейтральної палітри та приємних на дотик матеріалів.

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 1

Палітра колекції представлена ​​природними кольорами, властивими осінньо-зимовому періоду: чорним, коричневим, сірим, синім та молочним. Яскраві акценти лінійки створені завдяки відтінкам бірюзової та фуксії. Прямі максі пальта з об'ємними плечима та брюки-карго з акцентними кишенями – дизайнерське рішення, натхнене трендом на андрогінні силуети. Особливе місце в капсулі FW 2022/2023 займають кардиган об'ємного крою з автентичним орнаментом і речі з щільного деніму, що вперше з'явилися в асортименті бренду.

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 2

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 3

«Створюючи колекцію осінь-зима 2022/2023, ми намагалися передати базові відчуття свободи, комфорту, гідності та власної ідентифікації.», - Зазначають засновниці бренду сестри Яна та Мар'яна.

Оспівуючи щирість, комфорт та прості радості життя, команда MY x MY створила лінійку речей, що надихають цінувати кожен момент, дозволяючи собі відпочити від складнощів як у особистих справах, так і у стилі.

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 4

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 5

Нейтральна палітра кольорів і приємні на дотик матеріали в новій колекції MY x MY-Фото 6

Фото: Олексій Ліч, стиль: Олеся Романова

Читайте також: СКРОМНІСТЬ ТА ПРОВОКАЦІЙНІСТЬ, ЖІНОЧНІСТЬ ТА МАСКУЛІННІСТЬ У НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ KULAKOVSKY 

Статті на тему