UA
  RU

  Нова провокація від FROLOV: бренд представивши цибульку нової колекції – HOT COUTURE

  Редагувати переклад
  До FROLOV HOT COUTURE увійшло 24 цибулі. Всі вироби цієї колекції виконані кутюрними техніками, які олицетворяют настрій бренду та тими, які завжди досліджує Іван Фролов: сексуальність, тілесність, провокація та порушення правил. 

  FROLOV 7

  Серед кутюрних елементів колекції: ручна вишивка страусовим пір'ям, лебединим пухом і пір'я півня; робота з мереживом з рослинним мотивом, вишитим металізованою ниткою; вишивка биттю кольору золота та білого золота, зеркальною паєткою у формі квітки, кришталем, стеклярусом та жемчужинами. Але кутюрна риса, яку FROLOV не наслідує – це обмеження одягу “одним виходом”.

  Притаманні для бренду розрізи на сукнях набули ще більш непередбачуваних форм та втілень. Наприклад, у весільній сукні з блідо-рожевого мережива, виріз у формі серця знаходиться на сідницях.  

  FROLOV 23

  Спідню білизну з натурального шовку та вишивкою биттю із золотом, FROLOV пропонує носити, як елемент повсякденного одягу та couture-to-wear. А сукні та костюми-двійки з чорного мережива бренд пропонує одягати на голе тіло. 

  У новій кутюрній колекції FROLOV використав техніку апсайклінгу вінтажних промов. Так перстень у формі рози з дерева став чокером, сумочка була виготовлена ​​з бра, а основою нової стала вінтажна шуба із сімейного гардеробу Івана Фролова.

  Нова провокація від FROLOV: бренд представивши цибульку нової колекції – HOT COUTURE-Фото 3

  FROLOV 67

  FROLOV 89

  FROLOV 8

  FROLOV 6

  FROLOV 2

  FROLOV 5

  FROLOV 4

  FROLOV 3

  FROLOV 111

  FROLOV 11
  Фотограф: Вік Бакін, стиль: Анастасія Гутнік

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: МОДЕЛЬ КРІСТІ ПОНОМАР

  Статті на тему