UA
RU

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі

Редагувати переклад
Найдовгоочікуваніша модна церемонія прогриміла вчора в Лондоні.

Під кінець року всі підбивають підсумки і модні комітети не виняток. У Лондоні відбулася масштабна церемонія Fashion Awards 2021, яка проходила у Королівському Альберт-Холі за підтримки TikTok. Цей захід зібрав безліч впливових персон з індустрії моди, а також моделей та інших знаменитостей, які бажали показати своє святкове вбрання. Головним розпорядником урочистості став Біллі Портер, який не зраджує своїх поглядів і на церемонії з'явився у сукні у “гусячу лапку” з гострими плечима від Richard Quinn.

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 1

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Billy Porter attends The Fashion Awards 2021 на Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Вінні Харлоу продемонструвала, як ошатну сукню можна перетворити на теплу святкову уніформу: вона пройшлася червоною доріжкою в стьобаному комплекті, що складається з топу, довгої спідниці "в підлогу" та масивних рукавів-бафів.

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 2

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Winnie Harlow arrives at The Fashion Awards 2021 на Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Шаніна Шейк постала перед камерами в шикарній білій "голій" сукні, прикрашеній камінням і перлами від Yousef Aljasmi. На тлі її смаглявої шкіри вбрання виглядає приголомшливо, тому Шаніна не стала додавати ніяких аксесуарів, а лише золоті босоніжки з тонкими лямками.

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 3

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Shanina Shaik перебуває в The Fashion Awards 2021 в Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Прянка Чопра прикрасила цей вечір неймовірно квітковим вбранням, яке чудово відтіняло стриманий чорним смокінг її дружина Ніка Джонаса.

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 4

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Priyanka Chopra Jonas та Nick Jonas attend The Fashion Awards 2021 на Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Демі Мур для свого виходу обрала класичний варіант сукні-футляра, усипану тисячами блискучого каміння від Fendi Couture. Пікантності образу додав довгий шифоновий шлейф та високі шкіряні рукавички.  

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 5

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Demi Moore arrives at The Fashion Awards 2021 на Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Модель Ельза Хоск точно прийшла на бал, оскільки на ній цього вечора була пишна чорна сукня в трояндах Richard Quinn. Аксесуарами стали високі червоні рукавички та акуратний пучок та стриманий мейк.

Образи з червоної доріжки Fashion Awards 2021: вибираємо найкращі фото 6

LONDON, ENGLAND — NOVEMBER 29: Elsa Hosk arrives at The Fashion Awards 2021 на Royal Albert Hall on November 29, 2021 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Читайте також: Пам'ятка для власниць чутливої ​​шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити

Ось такий гарний бал вийшов на церемонії вручення Fashion Awards 2021. 

Статті на тему