Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme

Редагувати переклад
Гіпертрофована лінія плечей, завужені талії та плавні лінії у виконанні J’amemme з'являються на передньому плані у новій святковій колекції Mercury Glass. Проте цього разу - у центрі уваги лелітки, які відрізняються найскладнішою кутюрною роботою і надають виробам чарівної текстури, схожої на луску дракона.

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 1

“Наша святкова колекція — це моя особиста ода різдвяному блиску, магічній атмосфері та теплу Святвечора — де кожен дизайн це втілення яскравих, чистих емоцій радості та надії що слідують за ним” — розповідає Юлія Ярмолюк, дизайнерка бренду J’amemme. “Кожного року вся наша велика родина має традицію збиратись разом, тоді ми запалюємо камін та обмінюємось подарунками. Ці моменти завжди дарують мені незабутнє відчуття свята, яким я хотіла б поділитись”.

Ця колекція — свято мінімалістичної елегантності, огорнутої блискучими лелітками, а складна робота з ними підносить її на зовсім новий рівень. Фірмовим образом колекції стала срібляста сукня, процес створення якої займає три дні та має особливу технологію виготовлення. Спочатку майстрині зачищають краї тканини, а потім, вже створивши витончений силует сукні, нашивають зрізані лелітки вручну, щоб кожен її шов був бездоганний, а виріб виглядав ніби зовсім без них.

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 2

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 3

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 4

Ще однією визначною особливістю колекції став верхній одяг, який був переосмислений брендом як річ для класичних заходів у стилі black-tie. J’amemme представили новий для них кейп, з уже культовою для бренду прозорою плісованою фактурою. В його створенні було залучено нову техніку обробки країв, завдяки чому він виглядає так, ніби щойно був зшитий вручну.

До колекції також увійшли такі аксесуари, як оперні рукавички та клатчі з лелітками, створені із залишків тканин, що уособлює прихильність бренду до сталої моди.

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 5

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 6

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 7

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 8

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 9

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 10

Ода різдвяному блиску — святкова колекція J’amemme-Фото 11

Читайте також: IENKI IENKI ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ АРТ-ПРОЄКТ 

Статті на тему