UA
RU

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week

Редагувати переклад
На Brussels Fashion Week у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від Ukrainian Fashion Week одинадцять українських дизайнерів представили колекції SS23.

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week-Фото 1

Українські бренди OVERALL, AISENBERG, FINCH, SAYYA, GURANDA, DZHUS, JULIYA KROS, GASANOVA, UBERLOVE, CHUPRINA та SVITLO представили колекції SS23 під час Brussels Fashion Week. Участь 11 дизайнерів України підтримується ЄБРР та Швейцарією в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР*.

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week-Фото 2

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week-Фото 3

“Ukrainian Fashion Week переживає свій найважчий за 25 років існування сезон. Ми зробили все, щоб дизайнери України його не втратили. Дев'ять тижнів моди прийняли українських дизайнерів. І це лише в рамках Ініціативи “Support Ukrainian Fashion” від Ukrainian Fashion Week. А ще відбулися покази та шоу-руми наших дизайнерів у Нью-Йорку, Мілані, Парижі… У цей трагічний час для України та всього світу мода демонструє не лише різноманітність, інклюзивність, стійкість та свободу. Мода демонструє солідарність та відданість гуманістичним та демократичним цінностям. Дякуємо всім колегам за підтримку України!” – Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week.

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week-Фото 4

Одиннадцять українських дизайнерів представили колекції SS23 на Brussels Fashion Week-Фото 5

51-й сезон Ukrainian Fashion Week став міжнародним. Покази та презентації українських дизайнерів вже відбулися на Malta Fashion Week, Budapest Central European Fashion Week, Berlin Fashion Week, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid та Brussels Fashion Week. Цього тижня також відбудеться колективний показ українських sustainable брендів на Vegan Fashion Week у Лос-Анджелесі, який стане завершальним подією найтривалішого сезону UFW International Season SS23. 

*Участь 11 дизайнерів України підтримується ЄБРР та фінансується урядом Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (донори Фонду: Італія, Японія, Корея, Люксембург, Швеція, Швейцарія, США, ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР та Норвегія).

Фото надала пресслужба Ukrainian Fashion Week

Читайте також: МАСІ НАЙЄМ ПІСЛЯ ВАЖКОГО ПОРАНЕННЯ СТАВ ГЕРОЙ КОЛЕКЦІЇ INDPOSHIV CASUAL FW'22 

Статті на тему