Edit page title Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста разом із українськими брендами
Edit meta description Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста разом із українськими брендами - Marie Claire Україна

Close edit interface

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами

До дня народження Києва українські бренди постаралися, щоб кожен міг наочно продемонструвати свою любов та захоплення улюбленим містом.

SupportbyPoustovit 

Бренд SupportbyPoustovit представляє новий дроп, присвячений мостам Києва. Першим в цій колекції іде Русанівський метроміст. Дизайн зображення на чорних та білих футболках створила графік Марія Прокопенко , яка вирішила поєднати мости із тестами Роршаха, аби підкреслити наскільки для кожної людини колективне і повсякденне є особистим водночас. Також завдячуючи симетрії тесту Роршаха доєднуються сенси — єднання лівого і правого берегів Києва, бо вони «відзеркалюють один одного».

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 1

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 2

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 3

 

cultoni

Поміж усіх асоціацій, першими на думку спадають каштани — головний персонаж дропу cultoni. Виконаний у рожево-зелених тонах, цей принт прикрасив два костюми — з шортами та штанами. Бренд додав у колекцію шкарпетки, що мають різні варіанти каштанових візерунків. Крім того, cultoni розширив лінійку футболок, презентуючи дві нові, які стануть базою літніх капсул прихильниць яскравих кольорів — “Каштани” і “Неоготика”.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 4

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 5

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 6

KOLOMATSKA

Дизайнерка бренду KOLOMATSKA присвятила колекцію вДома своєму рідному місту Києву, який завжди у думках і серці. До колекції увійшли каблучки, сережки і кольє з ювелірної латуні, прикрашені ювелірною емаллю на яких зображені символи Києва. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 7

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 8

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 9

W8LESS

Минулого року до Дня народження Києва бренд презентував два варіанти футболок: оверсайз в чорному та білому кольорах. Їхньою фішкою став оцифрований та вишитий лист каштана, який дзайнер бренду взяв з дерева перед своїм шоурумом на Гончара, 88.  Цього року закохані в Київ можуть також обрати лімітований бавовняний шопер, принтований з обох боків.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 10

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 11

FREEki х Ірина Тітенко

Український бренд FREEki створив колаборацію з фотографинею Іриною Тітенко. Це лімітована колекція футболок з принтом київського каштана. Кожна футболка – ручна робота, тож всі принти унікальні і не мають аналогів. Ідея створити футболки прийшла до Іри випадково. Вона знімала друга на плівку під каштаном на Автостанції Поділ. Зробила портрети, але крім них, зафільмувала ще й випадкову тінь каштана на білій футболці. Потім Іра прийшла до FREEki, щоб зробити власну футболку з таким принтом, однак разом з брендом вирішили, що це має бути більш масштабна історія і окремий дроп футболок.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 12

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 13

MustHave

У дропі «Побачення з Києвом» ви знайдете футболки, шопери та кепки із зображенням легендарних символів: фунікулера, морозива «Каштан», квіток каштана та улюбленого торта. Бейсболки відзначені датою заснування міста, що є символом його вічності та стійкості у часі.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 14

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 15

SOLO for Diamonds

Ювелірний бренд вирощених діамантів SOLO for Diamonds створив підвіски у формі валюти Київської Русі та незалежної України – гривні. Підвіски під назвою HERITAGE мають глибокий символічний зміст, надаючи кожному власнику відчуття спадкоємця великої історії. Прикраси представлені в двох кольорах : срібло та позолота.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 16

Vika Adamska x Юлія Пекер-Моховікова

Художниця Юлія Пекер-Моховікова в своїх роботах, які сама грайливо називає казковим нео-експресіонізмом, закарбовує події, емоції або образи, що мають прихований сенс. Картина з тортом-легендою, названим на честь столиці України, це історія про любов . Мисткиня об’єдналась із дизайнеркою Вікою Адамською – щоб арт-об’єкт перетворити на модний меседж на футболці бренду Vika Adamska. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 17

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 18

Vyshyta

До свята у бренду Vyshyta зʼявилося дві унісекс сорочки, присвячені Києву та наповнені його символами. Сорочка-печворк «Києве мій», яка зібрала зображення, котрі є виразом любові до міста та сорочка з коротким рукавом «Із Києвом у серці» з яскравим орнаментом з каштанів. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 19

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 20

Jewelry Lab

Якщо спитати будь-яку людину про один символ, який асоціюється з Києвом, то в більшості випадків відповіддю стануть каштани. Ювелірний бренд Jewelry Lab випустив лінійку прикрас «Київські каштани», в якій плоди каштану стали золотими сережками, каблучками й підвісками.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 21

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 22

O.TAJE

Напередодні Дня Києва український бренд O.TAJE знову зізнається в любові своєму місту сили, Києву, та презентує оновлені поло, прикрашені рожевими київськими каштанами. Минулого року лімітовані поло KYIV знайшли відгук у серцях клієнтів бренду, тому цьогоріч дизайнери вирішили повторити вже улюблений айтем у новому відтінку — молочний у поєднанні з яскравою фуксією. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 23

Cabanchi

Цьогоріч в обмеженній кількості бренд Cabanchi випускає свою оду любові до Києва у вигляді базової білої футболки з рожевим принтом Kyiv.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 24

Milk Bar

До Дня Києва міське кафе Milk Bar і три українських дизайнери — Ксенія Шнайдер, Лілія Літковська та Іван Фролов — переосмислили традиційний дизайн найвідомішого київського десерту. Ідея має благодійну мету — зібрати кошти на створення тактильних копій деталей інтер’єру музею Ханенків для відвідувачів з порушенням зору. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 25

Читайте також: ОДЯГ З СИМВОЛІКОЮ КИЄВА: СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА-ГЕРОЯ РАЗОМ З УКРАЇНСЬКИМИ БРЕНДАМИ

Статті на тему