UA
RU

Від щирого серця: Guzema Fine Jewelry представляють новий дроп до Дня всіх закоханих

Редагувати переклад

Головний символ кохання та Valentine's Day Collection — серце. 

У колекції ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry цей знак символізує почуття, які складно висловити словами. Адже всім нам відомо, як важко буває підібрати правильні слова, тому бренд створив прикраси, які будуть говорити промовистіше та витонченіше.

Від щирого серця: Guzema Fine Jewelry представляють новий дроп до Дня всіх закоханих-Фото 1

Від щирого серця: Guzema Fine Jewelry представляють новий дроп до Дня всіх закоханих-Фото 2

У колекції Valentine's Day Collection, яка поповнюється щороку, з'явилися лімітовані підвіски-серця, до яких у комплекті йдуть шнурки з червоного та чорного шовку. Серця представлені у жовтому та білому золоті, а також, за бажанням клієнта, Guzema Fine Jewelry можуть виготовити вироби із рожевого золота. Прикраси на шовковому шнурку можна носити на шиї як підвіску або на руці як браслет. 

Від щирого серця: Guzema Fine Jewelry представляють новий дроп до Дня всіх закоханих-Фото 3
 
Від щирого серця: Guzema Fine Jewelry представляють новий дроп до Дня всіх закоханих-Фото 4

Підвіски та браслети Guzema Fine Jewelry доповнили ніжними сережками-пусетами у формі сердець. Вони представлені у двох розмірах та виконані у двох металах – білому та жовтому золоті.

З повною колекцією Valentine's Day Collection (включаючи усі попередні випуски) можна ознайомитись на сайті бренду. Там кожен зможе знайти знакові підвіски- та кільця-трансформери, кольє з сердечками та розсипом діамантів, підвіски з ініціалами, брошки, кільця та браслети.

Читайте також: До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас

Що може бути краще, ніж отримати у подарунок чи подарувати своїй другій половинці ювелірну прикрасу? Тільки прикраса, зроблена з любов'ю. 

Статті на тему