UA
RU

Віддаючи шану: Стелла МакКартні випустила колекцію, присвячену The Beatles

Британцям властивий споконвічний патріотизм і глибоке почуття поваги до своїх національних надбань. Тому не дивно, чому Стелла МакКартні беззастережно вирішила представити свою нову колекцію, присвячену музичному гурту The Beatles. 

Віддаючи шану: Стелла МакКартні випустила колекцію, присвячену The Beatles-Фото 1

Дизайнерка приурочила вихід капсули до запуску трисерійного документального фільму Пітера Джексона "The Beatles: Get Back”, який розповідає про запис четвертого та останнього альбому легендарного гурту. 

Стелла МакКартні креативно підійшла до нової лінійки та для принта використала портрети музикантів, а також обкладинки альбомів четвірки. Головний акцент дизайнерка зробила на написі “The Beatles”, який червоною, а у разі цієї колекції, чорною ниткою проходить у кожному елементі лінійки. На окрему увагу заслуговує бомбер, для створення якого Стелла надихалася однією зі знакових курток музиканта і, за сумісництвом, свого батька Пола МакКартні. 

Віддаючи шану: Стелла МакКартні випустила колекцію, присвячену The Beatles-Фото 2

Віддаючи шану: Стелла МакКартні випустила колекцію, присвячену The Beatles-Фото 3

Дизайнер також підкреслила, що ця колаборація є чимось більшим, ніж просто створення колекції для фанатів ліверпульської групи:

Я хотіла, щоб колекція стала знаковою, і підкреслила мій емоційний сімейний зв'язок. Я думаю, що в цьому відношенні ця колаборація виходить за рамки “нормальної” співпраці.

До лімітованої капсули увійшли футболки, штани, пальта, сорочки та светри. Як і очікувалося, кожна з представлених моделей виготовлена ​​з органічної бавовни. Також у лінійку увійшли аксесуари, які також виконані на кшталт The Beatles: тут можна знайти панами, хустки, сумку-шопер і навіть шкарпетки.

Нова "бітлівська" лінійка вже представлена ​​на офіційному сайті Stella McCartney і ціни її варіюються від 105 доларів до 2 доларів США.

Фото: https://www.stellamccartney.com/

 

Статті на тему