UA
  RU

  Патріотичний дроп ATELIER HANDMADE

  Редагувати переклад
  Синій та жовтий – це кольори, без яких неможливо уявити природу нашої планети. Сьогодні, коли вони ще символізують боротьбу українців за свободу та мир на своїй землі, для нас вони стали ще символічнішими. Синій та жовтий у виконанні Atelier Handmade – це тепер не лише додаткові відтінки лляної колекції, а також гарний спосіб пережити літню спеку, а й можливість допомогти. Весь прибуток, отриманий з продажу цієї колекції, піде на закупівлю машин швидкої допомоги, які сьогодні так потрібні на передовий.

  ATELIER HANDMADE 5

  «Хоч ДНК нашого бренду прошито розслабленістю та легкістю, як відповідальний український бізнес ми не можемо залишатися осторонь. Сьогодні час об'єднуватися та вирішувати масштабні завдання. Саме тому в розпалі літа ми вирішили випустити цю патріотичну мініколекцію, за допомогою якої хочемо зібрати набагато більше коштів для допомоги нашим медикам. У планах – придбання ще одного автомобіля швидкої допомоги. Мені здається дуже символічним, що саме одяг у кольорах нашого прапора допоможе врятувати ще більше життя.”, – розповідає Анастасія Єршова.

  ATELIER HANDMADE 11

  ATELIER HANDMADE 4

  За традицією багато речей прикрашені вишивкою ручної роботи – ще однією з візитівок марки.

  Усі вироби виготовляються у київському ательє бренду, що допомагає підтримувати співробітників, їхні батьківщини, сплачувати налоги до українського бюджету.

  ATELIER HANDMADE 3

  ATELIER HANDMADE 2

  ATELIER HANDMADE

  Читайте також: THE COMPLENAIRS: НОВА FASHION-ЗЙОМКА ВІД ПІТЕРА КАРДОНІ

  Статті на тему