Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project

Редагувати переклад
Нова колекція GUNIA Project — про передчуття літа, плин теплих днів і особливу легкість, що притаманна лише цьому сезону. Про омріяні подорожі, насиченість подій і хвилини, в котрі здається, що вже ніколи не буде холодно. Та, звісно ж, про українське літо й природу, якою вона постає у візуальній традиції.

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 1

Головним декоративним елементом цієї колекції стала вишивка, що прикрашає кожен виріб. В дизайнерських орнаментах GUNIA синтезовано багато культурних алюзій, включно з вишитим рушником з приватної колекції бренду. Персонаж-коник натхнений мальованою хатою 1928 року з Харківської області, а постать жінки — рушником з аплікацією з музею Івана Гончара.

Особливим референсом стали витинанки авторства гуцульської мисткині й письменниці Параски-Плитки Горицвіт. Створені в єдиній техніці, її візерунки не повторювалися та склали важливу частину її творчого доробку. GUNIA послідовно працює з цим різновидом народного мистецтва. В колекціях бренду вже наявні хустки-витинанки, названі так за схожість вишивки рішельє та вирізаних зображень на папері. Нині до техніки додалися однойменні автентичні узори.

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 2

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 3

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 4

Вільний настрій сезону передається не лише в наївній вишивці, а й у виборі матеріалів. Речі виконані з невагомого шовку, льону та бавовни, що дають змогу почувати себе комфортно й естетично водночас. Силует спідниці-обгортки створений за формою традиційної плахти, а сорочка з довгими рукавами нагадує фасон гуцульської жіночої сорочки почату 20 століття. До колекції також увійшли штани, шорти, короткі й довгі сукні, що пасуватимуть й до спеки великого міста, й до відпочинку біля гірської річки, й до замріяних днів, коли хочеться робити все й нічого водночас — з натхненням і подякою тим, завдяки кому це досі можливо.

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 5

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 6

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 7

Передчуття літа в новій колекції GUNIA Project-Фото 8

Читайте також: БАЛАНС МІЖ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ ТА ВИТОНЧЕНІСТЮ: ВЕСНЯНА КОЛЕКЦІЯ FRÉO

Статті на тему