Edit page title Fendi перевипустили вінтажну сумку-багет з продовження “Сексу у великому місті”
Edit meta description Fendi перевипустили вінтажну сумку-багет з продовження “Сексу у великому місті” - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Fendi перевипустили вінтажну сумку-багет з продовження “Сексу у великому місті”

Редагувати переклад
Як завжди, речі та аксесуари, що зустрічаються у культовому серіалі – стають легендою.

У Мережі вже з'явився новий епізод продовження серіалу "Сексу у великому місті", але, крім сюжетної лінії, всі почали обговорювати фіолетову сумку-багет Fendi головної героїні. Як і слід було очікувати, відгуки про вінтажний аксесуар були тільки позитивні і шанувальниці Керрі Бредшоу спалахнули ідеєю отримати цю сумку під ялинку. Тому бренд вирішив, що саме час перевипустити модель, створену ще далекого 1999 року. До речі, вперше цей аксесуар глядачі побачили у третьому сезоні "Сексу у великому місті", коли грабіжник украв його посеред Манхеттена.

Переродження сумки Fendi відбулося вже у продовженні культового серіалу і шанувальники головної героїні знову із захопленням спостерігали за тим, як шикарно ця модель вписується в унікальні образи Сари Джессіки-Паркер. Головна героїня "Історія триває" скомбінувала блискучу фіолетову сумочку з пишною спідницею (звичайно ж, з посиланнями до стилю молодої Керрі Бредшоу), різнокольоровою тільником та екошопером. У її цибулі можна знайти безліч прихованих підтекстів: повернення до витоків у вигляді спідниці та вінтажної сумки, підтримки сучасних трендів (лонгслів у горизонтальну смужку, привіт!) та тканинна торба, як натяк на усвідомлене споживання.

Читайте також:Пам'ятка для власниць чутливої ​​шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити

Але, безперечно, фіолетовий аксесуар, став тим самим яскравим акцентом в образі. І тому бренд вирішив, що варто скористатися цим поверненням на великі екрани та знову запустив у виробництво цю модель. Фіолетова, усипана паєтками, сумка-багет знову у продажу, правда, як і всі культові моделі, вона доступна в лімітованій кількості. Придбати сумочку можна на офіційному сайті Fendiі коштуватиме вона 4 300 доларів (приблизно 118 000 грн).

Статті на тему