«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь

Андре Тан випустив лімітовану капсульну колекцію під назвою «Blooms». Дизайнер розповів, що на її створення його надихнули теплі ностальгічні спогади, а також невимовна краса українських жінок та квітів.

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 1

«Наша психіка — дивовижна річ», — розповідає дизайнер. «Останнім часом мені під ракетними атаками думалось не про близьку загрозу смерті. Мій мозок почав діставати теплі спогади про перше кохання, дуже наївне, прекрасне, цнотливе. Така собі шкільна любов, про яку свого часу співав ще Скрябін. Ці епізоди та відчуття наклалися на спостереження за цвітінням квітів — і за тим, як одягаються наші прекрасні українські жінки. В результаті мене відвідало дуже сильне натхнення, яке і трансформувалось в нову колекцію «Blooms». Це таке поєднання особливого весняно-літнього стану, коли душа розквітає і хочеться жити, навіть попри все горе, перепони та негаразди».

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 2

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 3

Нова колекція складається з суконь, штанів, жакетів, комбінезонів та тренчів — і кожна річ має своє квітуче ім’я: «квітка айстри», «камелія», «пристрасть», «перший поцілунок», «літній дощ» і так далі. Крім цього, для промокампанії була використана пара чоловіка та жінки, яка не приховує свого кохання.

«Я дуже щасливий, що навіть по фото вдалось передати настрій та головне натхнення колекції: легку, розслаблену жінку, яку люблять і яка любить у відповідь. Я дійсно вважаю, що краса врятує світ. А прямо сьогодні краса та кохання як мінімум рятують наше психічне здоров’я. Ми продовжуємо жити та любити — ніякий ворог не забере це у нас. Він не забере випускний в школі, прогулянку закоханих, які тримаються за руки та гуляють містом, наші традиції — народні та сучасно-побутові. Ми живемо далі: створюються сім’ї, люди збираються на хрестини та дні народження. А вінцем цього є українська жінка, якій я і співаю дифірамби в новій колекції», — поділився Андре Тан.

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 4

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 5

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 6

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 7

«Під ракетними атаками часто пригадую шкільну любов»: Андре Тан розповів про нову колекцію суконь-Фото 8

Читайте також: ВЕЛИКОДНЕВІ КОЛЕКЦІЇ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ 

Статті на тему