UA
RU

Показ Dior SS23 у Парижі: історія жіночої сили

Редагувати переклад

Колекція натхненна життям французької королеви Катерини Медічі.

Креативний директор бренду Марія К'юрі одна з перших відкрила модний тиждень у Парижі. Вона представила нову весняно-літню колекцію, надихаючись Катериною Медічі та архівами Модного дому. 

Показ Dior SS23 у Парижі: історія жіночої сили-Фото 1

Віддаючи шану концепції «моди як мистецтва винахідництва», колекція прагне відкрити нові грані Парижа та втілити моменти історії міста в елементах одягу. Одним із головних принтів колекції стала карта Парижа, її дизайнерка перенесла на тренчі та бомбери. Хоча Dior не відходить від своєї естетики і у новій колекції переважають чорні та білі кольори.

Колекція присвячена сильним жінкам та подорожам Катерини Медічі та Єви Жоспен. Медічі, італійка, яка прибула до французького двору в 1533 році, уособлює перетин жінок і влади і К'юрі відобразила це в новій лінійці. Саме Катерина Медічі стала законодавицею каблуків, корсетів та мережива Бурано. Єва Жоспен, художниця, яка працювала над показом цього сезону, черпала натхнення з французьких територій та вродженого інстинктивного зв'язку жінок із природою. 

 

Показ Dior SS23 у Парижі: історія жіночої сили-Фото 2

Показ Dior SS23 у Парижі: історія жіночої сили-Фото 3

Читайте також: Показ Bottega Veneta SS23: бахрома та багатошаровість

У новій весняно-літній колекції ми змогли побачити оновлену версію класичного корсету, у новій квазі геометричній формі. Відсиланням до віку Медічі стали також пишні спідниці та мережива. Крім того, Марія К'юрі презентувала пальто з рафії з квітковим принтом, спідниці в техніці макраме і знайшлося місце незвичному для Dior образу: широким джинсам та базовій майці.

Фото:spotlight.launchmetrics.com

Статті на тему