UA
RU

Показ Fendi SS23 на Тижні моди у Мілані: Нариси природи

Редагувати переклад

Стартував новий модний тиждень, цього разу в Мілані.

Міланський тиждень моди тільки розпочався, а в нас уже з'явилася можливість оцінити нові колекції іменитих брендів. Почнемо із Fendi.

Fendi SS23 на Тижні моди в Мілані: Нариси природи-Фото 1

Італійський бренд презентував колекцію SS23 у спокійних пастельних тонах. Головними відтінками стали пісочний, салатовий, небесно-блакитний та ніжно-рожевий. Кім Джонс і Сільвія Вентуріні вирішили втілити в лінійці всю силу природи, тому була обрана така палітра. 

Хвилястий шовк на сукнях і брючних костюмах нагадує гладь річки, а ворсиста тканина на топах - свіжоскошену траву на галявині. Однозначно, дизайнери бренду надихалися натуральністю та простотою, тому вся весняно-літня колекція вийшла такою легкою та практично невагомою. 

Fendi SS23 на Тижні моди в Мілані: Нариси природи-Фото 2
 

Fendi SS23 на Тижні моди в Мілані: Нариси природи-Фото 3

Читайте також: Підбиваємо підсумки: Повний огляд трендів Тижня моди в Нью-Йорку

Ми вважаємо, що це одна з найбільш носібельних колекцій, які ми бачили за період проведення Тижня моди. Пальто-кімоно, брючні костюми з шовковими вставками, спідниці-олівці і міні-сукні, як би натякають про те, що сучасна дівчина не повинна жертвувати своїм комфортом заради моди, у всьому повинен бути баланс і цей баланс ми спостерігаємо в новій весняній -літній колекції Fendi.

Фото:spotlight.launchmetrics.com

Статті на тему