UA
RU

Показ Max Mara SS23 на Тижні моди в Мілані: середземноморський настрій

Редагувати переклад

Елегантність та розслабленість – ось головне посилання нової колекції бренду.

Креативний директор Ян Гріффітс вирішив створити лінійку для неспішного ритму життя, коли все йде своєю чергою і можна сповна насолоджуватися кожним моментом.

Показ Max Mara SS23 на Тижні моди в Мілані: середземноморський настрій-Фото 1

Гладячи на нову весняно-літню колекцію Max Mara, мимоволі переміщаєшся на узбережжя Середземного моря, де лише дрібна галька, синє море та природа, пристосована до аномальної спеки. Дизайнер бренду надихався саме цими пейзажами, тому й вийшла така розслаблена колекція. Лляні комбінації з штанів палаццо і топів на зав'язках, спідниці-олівці з деніму, крислаті капелюхи, шкіряні шорти і коктейльні сукні в підлогу, як би натякають на те, що настав час відкласти швидке життя, взяти в руки келих Апероля і насолоджуватися заходом сонця. 

Показ Max Mara SS23 на Тижні моди в Мілані: середземноморський настрій-Фото 2
 
Показ Max Mara SS23 на Тижні моди в Мілані: середземноморський настрій-Фото 3

Читайте також: Показ Roberto Cavalli SS23 на Тижні моди у Мілані: королівська ніч

Ви тільки зверніть увагу на колірні рішення: жодних яскравих відтінків, тільки пісочний, пастельно зелений, сірий, білий та чорний. Ми назвали б цю колекцію – базовою для літньої цибулі.

Max Mara весна-літо 2023, до речі, присвячена легендарним жінкам - архітектору Ейлін Грей, моделі та іконі стилю Рене Перль та художниці Дорі Маар.

Фото:spotlight.launchmetrics.com

Статті на тему