UA
RU

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибокий синій

Редагувати переклад

Вчора, 29 вересня, відбувся перший показ Іб Камара як креативного директора Off-White.

Поки Камара ще обіймав посаду головного редактора журналу Dazed, він уже з головою “пірнув” у свою другу роботу – створення нової колекції. І варто відзначити, що весняно-літня колекція 2023 року відходить від естетики покійного Абло, вона набула нових обрисів.

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибоке синє-Фото 1

Головною відмінністю стала чітка деталізація та низка абсолютно нових для бренду аксесуарів. Показ пройшов під егідою кобальтового кольору, який новий дизайнер впровадив у шкіряні костюми, об'ємні джинсові пальта, шорти, сукні з оборками, боді та шикарний трикотаж у рубчик.

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибоке синє-Фото 2
 

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибоке синє-Фото 3

 

Вирізи в області живота (що натякають на концепцію відродження) разом із демонстрацією унікальності людського тіла пройшлися червоною ниткою по всій колекції (вишивка у вигляді м'язів торсу та зображення скелета на піджаках). Квіткові принти також були виділені у вигляді пелюсток гортензії, виготовлених із трикотажу, посипаних поверх довгих трикотажних суконь та головних уборів. 

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибоке синє-Фото 4
 

Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибоке синє-Фото 5

Читайте також: Показ Balmain SS23 у Парижі: данина природі та красі

Крім того, Камара, здавалося, черпав натхнення у футуристичній темі з модельними ансамблями, що нагадують вишукану апокаліптичну стилізацію в стилі «Матриці» і «Того, що біжить по лезу» у вигляді довгих пальто, що розвіваються, аеродинамічних топів з капюшоном, трико передніх планках. 

Статті на тему