UA
  RU

  Про любов до рідної землі у новій колекції VIKA ADAMSKAYA

  Редагувати переклад
  Нова колекція VIKA ADAMSKAYA не про патріотизм, а про любов до рідної землі, яка зароджується з детства, про тепло у серці, коли ти вдома, коли навколо рідні люди, які сміються, гомонять – і це дарує душевний спокій. 

  VIKA ADAMSKAYA 8

  Внутрішній комфорт відчувається лише тоді, коли навколо вірує спокій. Неймовірне насолода, закриваючи очі, чути легке подих вітру, колихання високої трави, щебетання птахів та власні думки, які не перериваються людським гомоном. Іноді мурашки бігають по тілу навіть від найбільш неочікуваних дрібниць: від безкрайності літнього неба, від пестощів сонячного проміння, від широти просторих ланів, від цвітіння тендітних квітів. За цю свободу та комфорт ми любимо нашу рідну Україну. Такий меседж надсилає бренд VIKA ADAMSKAYA своєю новою колекцією.

  Вона стала втіленням слова «свобода», і не лише через примітний принт з написом PEACE та зображенням Джона Леннона та Йоко Оно, але також через форми та силуети, тканини та кольори, обрані для лінійки. У колекції переважають спокійні відтінки піщаного кольору, які відтіняються яскравими моделями насичених кольорів: зелений, синій, розовий та помаранч. Комбінація, що виділяється з-поміж інших – яскраво-синя спідниця і блідо-жовта футболка з патріотичним написом UA. Подібний принт можна зустріти і на інших промовах лінійки, наприклад, на кардиганах. Тому деякі моделі з легкістю стануть частиною патріотичного гардеробу, мода на який з'явилася і залишається у наших серцях.

  VIKA ADAMSKAYA 4

  VIKA ADAMSKAYA 7

  VIKA ADAMSKAYA 5

  VIKA ADAMSKAYA 3

  VIKA ADAMSKAYA 2

  Але, загалом, колекція не про патріотизм, а про любов до рідної землі, яка зароджується з детства, про тепло у серці, коли ти вдома, коли навколо рідні люди, які сміються, гомонять – і це дарує душевний спокій. Локація для зйомки теж досить символічна – музей Пирогово, адже саме це місце уособлює душу України: старі мазанки, плетені забори, ромашкові поля та безкраї простори. Дизайнер бренду Віка Адамська мов передала всі емоції, що відчуває людина в моменти комфорту за допомогою нової лінійки. Головними моделями стали трикотажні костюми, які можна скомбінувати з різних елементів за власним побажанням: об'ємні світшоти, укорочені топи, вузькі спідниці та штани кльош. Також у колекції присутні сорочки, плаття, футболки та велосипедки.

  VIKA ADAMSKAYA 6

  VIKA ADAMSKAYA 23

  VIKA ADAMSKAYA 56

  VIKA ADAMSKAYA 11

  VIKA ADAMSKAYA

  VIKA ADAMSKAYA 9

  VIKA ADAMSKAYA 1

  Читайте також: CHERESHNIVSKA ПРЕДСТАВИТИ НОВУ СТАЛУ КОЛЕКЦІЮ НА HELSINKI FASHION WEEK

  Статті на тему