UA
RU

Про що жінка мовчить: Олена Пржонська, засновниця та дизайнерка PRZHONSKA

Українська дизайнерка Олена Пржонська - засновниця slow fashion бренду
 PRZHONSKA. Дизайнерка шукає натхнення у співпраці з художниками, кінематографістами та музикантами. Сьогодні Олена - героїня рубрики Marie Claire.

Про що жінка мовчить: Олена Пржонська, засновниця та дизайнерка PRZHONSKA-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Сьогодні, коли брехня видається за правду, викривлюється реальність, а потік інформації захмарний, важливо розуміти (особливо, якщо ти лідер думок), як твої слова можуть впливати на людей.

Пам’ятати, що слово — це надважливий та потужний інструмент і використовувати його з розумом та задля побудови, творення, на користь суспільства в цілому.

Говорити вголос можна про будь-що. На це має право будь-яка вільна людина. Чи буде вона почута – це інше питання.

Треба піднімати важливі теми в суспільстві, не боятися бути першою, засудженою чи незрозумілою для більшості. Найголовніше – це мотив. Який окрас має твій меседж ? Який сенс несе та чи інша піднята вголос тема? Якщо намір добрий – немає значення про що говорити. У часи, коли Україна бореться за свою незалежність та ідентичність, важливо мати почуття такту та етики щодо публічних висловлювань та заяв.

Також важливо мати чітку позицію щодо питання і певний рівень компетентності і досвіду.

Це стосується високого професійного кола тем. Не варто заходити у двері, за якими вас може чекати невдача тільки тому, що ви некомпетентні, а ваша думка – порожня і необґрунтована.

Пусті балачки зараз не на часі. Відверта брехня – засуджується, і прийде час, коли вона викриється і брехуни понесуть відповідальність.

Важливо поширювати точну та правдиву інформацію, щоб люди чітко розуміли, що відбувається. Важливо засуджувати будь-які дії, які завдають шкоди невинним цивільним особам, включаючи жінок і дітей.

Однак, також важливо виступати проти будь-якої несправедливості чи порушень прав людини, які мають місце, і захищати тих, хто найбільше постраждав від руйнувань, які продовжує завдавати росія.

Війна і наша боротьба зараз є головною темою для Українського народу, і наш голос повинен бути потужним.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Наразі, мені дуже важливо почуватися комфортно наодинці із собою. Навчитися довіряти собі, своїм бажанням, та рухатись вперед. Мені завжди приємно мовчати із тими, з ким серце б’ється в такт, із ким однакові думки та бажання.

Але зараз – мені приємно мовчати наодинці із собою під час медитації, яку я роблю майже кожен день разом із моїм вчителем.

Про що жінка мовчить: Олена Пржонська, засновниця та дизайнерка PRZHONSKA-Фото 2

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Якщо чесно, я над цим не замислювалась.

Я можу відчувати задоволення від того, що я чогось досягла. Я ніколи себе не сварю, і нікому не раджу цього робити стосовно себе.

Зараз я задоволена, тим, що можу давати роботу своїм працівникам і продовжувати вправу свого життя. Я розумію, що зараз важкі часи, і я роблю все можливе, щоб триматися на плаву. І це не про успіх. Це про – виживання. Іноді, я втомлююся морально, скаржуся і злюсь.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша «річ» для мене – це кохання, і закохані очі.

Матеріальні речі рік тому стали зовсім не важливими. Це не означає, що речі втратили свою красу, просто змінились пріоритети.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Ораторським мистецтвом, тому що слово – красива та потужна зброя, а володіти будь-якою зброєю зараз просто необхідно.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Хочу вірити, що найприємніший спогад у мене ще попереду.

Але якщо б я могла пам’ятати цю мить, то це був би спогад, коли я народилася. Я хотіла би залишити його з собою назавжди.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить колір хакі, зброя, сила, мужність, тверда позиція, та слабкість до жінок.

Жінок не прикрашає відверте маніпулювання чоловічою слабкістю заради почуття контролю та власної вигоди, та штучна краса. Зазвичай це йде комплектом. Штучність та маніпулювання.

Про що жінка мовчить: Олена Пржонська, засновниця та дизайнерка PRZHONSKA-Фото 3

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я би не порівнювала себе із алкоголем. Скоріше із водою, яку п’єш зранку, або після тривалої спраги. Це пробуджує, оновлює, запускає всі внутрішні процеси, та без води неможливо прожити.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не можу згадати, я ні про що не шкодую. І всі поради були влучні. Мабуть, мені пощастило.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Я не слідкую за чиєюсь думкою щодо чоловіків, не читаю оглядів та пліток у пресі щодо зірок. Також дуже скептично відношусь до будь-яких рейтингів.

Якщо казати про відому особистість, то особисто мені завжди подобалась зовнішність Венсана Касселя.

Для мене немає стандартів краси, особливо чоловічої.

Якщо немає харизми – немає для мене і краси. Але, це як мистецтво, — когось зачіпає, а хтось залишається байдужим.

Чим пахне щастя?

Хвойним лісом та дощем.

Читайте також: SMALL TALK: ЛЕСЯ ВЕРЛІНГІЕРІ, ДИЗАЙНЕРКА БРЕНДУ LEVER COUTURE ТА АВТОРКА НАЙБІЛЬШ ОБГОВОРЮВАНОЇ СУКНІ ОСКАР-2023  

Статті на тему