UA
RU

Reflection: весняна колекція бренду german

Редагувати переклад

Мова у базових кольорах з яскравими акцентами. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 1

На початку весни український бренд german презентує нову колекцію одягу, присвячену темі рефлексії. У нових промовах german пропонує зустріти новий день, новий досвід, весну та нову собі. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 2

Для бренду весна - це також про народження, тому сезон він починає з оновленим логотипом. 

 

«Для нас було важливо передати атмосферу весняного ранку. Ось ця тиша, спокій, година для себе і про себе. Коли все ще спити, але от-от прокинеться. Проте, ще встигнеш глибоко пірнути в собі, помедитувати, порефлексувати», — ділитися емоціями засновниця бренду Валерія Цимбала. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 3

Колекцію створили в однотонних, нейтральних кольорах із яскравими акцентними вставками. Вона наповнена базовими промовами, але зі своїми дизайнерськими особливостями. Серед яких необроблені краї, контрастні шви, порізані тканини.

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 4

Верхній одяг на весну представлений легкими лайнерами, які бренд випускає щосезону, але щоразу змінюючи та переосмислюючи. На цей раз лайнери доповнили авторською стібкою тканини, яку розробивши графічний дизайнер бренду. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 5

У колекції представлені лонгсліви та лосини у білизняному стилі з м'якої віскози, денімові спідниці та комбінезони, класичні штани з акцентними складками ззаду, об'ємна сорочка в клітинку, яка ніби розрізана навпіл і знову зшита. А щоб після зими підкреслити жіночність, до колекції додали м'яке максі-плаття з ангорі.

 

Весняна колекція українського бренду вже доступна на сайті.