Відтінки молодої зелені та теплої карамелі, сміливий червоний: SARNA презентує нову колекцію

SARNA – бренд одягу, народжений на Закарпатті у кінці 2022 року. Його назва натхненна граціозними сарнами – дикими козами, які є невід'ємною частиною чарівного світу Карпат. В багатьох культурах сарна є тотемною твариною, яка символізує красу та силу, рух уперед та любов до оточуючого світу. Її образ надихає створювати одяг, який допомагає жінкам почуватися впевнено, йти до своєї мети без вагань та тримати руку на пульсі власного життя.

SARNA бренд

Швидкість – одна з ключових характеристик життя сучасних жінок, а сарна – одна з найшвидших тварин у наших Карпатах, яка надихає своїм характером та водночас витонченістю, – розповідає засновниця SARNA Оксана Білецька. – Створюючи колекції SARNA ми завжди думаємо про жінку і її повсякденний ритм – нам важливо створювати речі, які стають її продовженням, не заважають жити на повну і дарують відчуття впевненості”. У своїх колекціях команда бренду орієнтується на позачасові речі, з якими легко скласти власну базу та доповнювати її сезонними хітами.

SARNA костюм

SARNA топ

SARNA спідниця

Основою колекції SARNA весна-літо 2024 стали костюми – вже невід’ємна частина жіночого гардеробу. На хороший костюм завжди можна покластися: з одного боку він абсолютно самодостатній, а з іншого — його можна розібрати на частини і вписати в найрізноманітніші образи. “У SARNA своє виробництво і ми витратили десятки годин на розробку правильних лекал. Нам важливо, щоб наші штани прикрашали жінку і в них було зручно жити своє найкраще життя, – розповідає Оксана Білецька. – До створення жакетів ми ставимося не менш трепетно – жакет має служити довго”. Також у нову колекцію увійшли шовкові спідниці, лаконічні сорочки, високоякісний трикотаж і бомбери зі 100% вовни – ще один бестселер марки. Чуттєва сторона жіночого життя в колекції представлена топами-бюстьє, шовком, тонкими пасками і довжиною міні.

Також у SARNA нагадують, що весна – це час, коли природа оживає та наповнює життя фарбами. Бренд пропонує міксувати відтінки молодої зелені та теплої карамелі, сміливий червоний врівноважує стриманістю молочного, а трендовий вишневий залишає звучати соло.

SARNA

SARNA Україна

SARNA жилет

SARNA кофта

SARNA шкіряний костюм

SARNA колекція

Читайте також: ЛІТНІЙ ВАЙБ ТА ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ТАНКУ МАТІССА: SAYYA ПРЕЗЕНТУЄ ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ 

Статті на тему