UA
RU

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом з українськими брендами

До дня народження Києва українські бренди постаралися, щоб кожен міг наочно продемонструвати свою любов та захоплення улюбленим містом.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 1

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 2

Рік тому бренд BEVZA випустив дроп знакових прикрас до дня Києва у формі жетону київського метро з традиційним каштаном. Продовжуючи тему символізму цього року Світлана Бевза створила сумку “Kyiv Chestnut bag” з аналогічним дизайном.

«Минулого року ми представили кулон і він вже став улюбленою прикрасою серед киянок по всьому світу. Сьогодні я хочу знову нагадати всім про наше рідне місто, я дуже хочу, щоб ми всі дочекалися часів коли можна буде святкувати день Києва без остраху на вулицях. Я хочу щоб ми завжди пам’ятали про наше рідне місто, про його історію і завжди ставилися до нього з любов’ю ”, — каже Світлана.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 3

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 4

Білі та рожеві квітки наповнюють життям Київ, створюють особливу атмосферу, і ти розумієш – весна прийшла: час насолоди та неймовірного натхнення. Саме цей символ зображений на гербі Києва, красується на коробці київського торту та саме йому дизайнери One by One присвятили нову колекцію.  Каштан вишитий на кожній моделі одягу, а зйомка кампейну відбулася в культовому кафе на Рейтарській.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 5

Український бренд O.TAJE зізнався в любові своєму місту сили, Києву, презентувавши благодійні поло, прикрашені київськими каштанами. Частину прибутку з виробів, а саме 100 000 грн, бренд направить ГО Карта Реновації, що займається дослідженнями та збереженням цінної архітектури міста.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 6

Бренд Bagllet  в День Києва до кожного замовлення сумою більше 1000 гривень кластиме листочок каштана зі шкіри. Пропонують його носити як брелок, доповнення на одяг, сумку.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 7

Лист каштану, що прикрашає футболки  W8less, бренд взяв з дерева перед своїм шоурумом на Гончара, 88, оцифрували та вишили. Футболки виконані у двох варіантах оверсайз та класика, чорному та білому кольорах.

«Цей листочок особливий, як і наше місто, як і кожен Киянин, який любить це місто, незалежно від того, де він народився. Цим дропом до дня Києва ми закликаємо вас насолоджуватися нашим містом у кожному з його проявів, у кожному листочку каштану «, — розповідають у бренді W8less.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 8

Напередодні Дня Києва апсайклінг-бренд SAPO випустив знакову футболку, присвячену столиці. Напис KYIV майстрині зібрали вручну із залишків вінтажних ковдр, з яких ми вже рік шиємо свої фірмові різнокольорові куртки.

"Всі ці ковдри випущені в Україні 30-50 років тому і викликають у багатьох теплі ностальгічні спогади. І з таким самим теплом ми всі ставимося до Києва, навіть якщо живемо зараз далеко. Наші серце та душа назавжди залишилися на березі Дніпра", — розповідає Валерія Ворожильник, засновниця бренду.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 9

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 10

Тематичний дроп MustHave «Вдома» в якому футболки, бейсболки та шопери прикрасили вишитими каштанами та словами «Києве мій». За задумом, дроп має нагадувати про прогулянки Хрещатиком; містян, які постійно поспішають, і запах перепічки.

«У якому б куточку планети ви не перебували, Київ завжди з вами " - кажуть у Must Have.

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 11

Ексклюзивна колекція «KYЇVSKY» до Дня Києва від бренду 1991 ethno studio. Вінтажні блейзери з вишитими вручну орнаментами доповнили головним символом столиці. 10% від прибутку ексклюзивної колекції бренд передасть ГО «Мапа Реновацій».

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 12

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 13

Бренд про урбаністичний лайфстайл Києва — Cultoni підготували проєкт про цікавих людей Києва аби передати їхнє сприйняття міста. Це серія футболок, які легко поєднуються як з джинсами на прогулянку, так і піджаком на ділову зустріч. Як говорять у самому бренді, їхні речі для тих, хто натхненно, в роботі, кудись постійно біжить, але разом з тим вміє насолоджуватися життям десь на терасі на «Золотих».  

Одяг із символікою Києва: святкуємо день народження міста-героя разом із українськими брендами-Фото 14

У свічку SYMVOL candle у формі каштану з KYÏV collection бренду  Palaye Svichka важко не закохатися. Хоча, нашим крашем залишається серія VITKY – 14 свічок трьох кольорів, що символізують центральні станції київського метрополітену. Вони складаються одна з одною за принципом конструктора і мають додаткові керамічні блоки для з’єднання зі «станціями».

Читайте також: БРЕНД GUDU ПРЕДСТАВЛЯЄ UPCYCLED DENIM CAPSULE 

Статті на тему