Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA

Редагувати переклад

Український бренд JUNA презентував весняну колекцію Joyfull, до якої увійшли нові моделі сумок та улюблені бестселери в нових кольорах. Випуск колекції припав на кінець березня, після настання весняного рівнодення. 

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 1

Саме тоді природа нарешті прокидається та дарує світу свої фарби. Так само JUNA дарує яскравість сірим будням. Сумки бренду влучно доповнюють образи і транслюють характер кожної жінки. Пристрасно-червона чи ніжно-рожева — обирай, якою бути сьогодні.

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 2
 
Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 3

До колекції увійшли замшеві бестселери Suede в пісочному та рожевому кольорах. Модель Lou Lou також отримала нові забарвлення. Тепер вона представлена у ліловому та лимонному відтінках і має свою мініверсію Joy в сріблі, золоті та леопарді. 

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 4
 
Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 5

Найбільш яскравим айтемом стала сумка Amica. Вона виконана у салатовому кольорі, який нагадує барви літньої трави на сонці. 

Бренд постійно удосконалює свої продукти, тому тепер на сумках зʼявилось фірмове тиснення літери J. Joyfull та Jaw-dropping — це все про JUNA.

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 6

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 5
 
Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 8

Головною новинкою колекції стали замшеві сумки Delight. На відміну від стриманих Suede, вони не мають чіткої форми, що дозволяє бавитись із їхньою фактурою. Нові айтеми представлені у рожевому та пісочному кольорах. 

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 9

Сірі будні — яскраві сумки: нова весняна колекція Joyful by JUNA-Фото 10

Крім цього, в асортименті JUNA зʼявились нові сумки-багети, які можна носити на плечі або як кросбоді. Доповненням до них стали знакові аксесуари — ключниці. Вони ідеально личать до сумок, адже виконані з таких самих матеріалів, та є класною базою для фешн-експериментів. 

JUNA — бренд про сміливих, пристрасних та яскравих жінок. А сумки лише допомагають розкрити історію кожної через аксесуар, який завжди під рукою. 

Статті на тему