UA
RU

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY

Редагувати переклад
Верхній одяг KULAKOVSKY
 давно став справжнім lovemark для поціновувачів ідеального крою та найвищої якості виробництва поза годиною та місцем. Але цього сезону дизайнер робить ставку на сміливість і оспівує життя в кожній миті. Розуміння, яке він здобув, переживаючи війну на батьківщині, — треба проживати щодня. Ми повинні цінувати час, який у нас є, і не ставити життя на паузу, яким би складним воно не було на даний момент.

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 1

Саме тому, в колекції FW'22/23 він зіставляє протилежності — скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність, і представляє селект класичного верхнього одягу, який при цьому привертає до себе увагу.

Нам потрібно бути сміливими та розкутими сьогодні, бо пізніше може ніколи не настати.

Разом із культовими моделями KULAKOVSKY — куртками-бомберами, косухами та плащами з овчини та шкіри, у колекцію увійшли абсолютно нові айтемі. Серед них — оверсайз куртка TYSHA із м'якої шкіри зі знімним коміром із шерпи, а також вітро- та водонепроникна парку із кулісками, які підкреслюють лінію талії. Особливої ​​уваги заслуговує двостороння дублянка MRIYA. На думку дизайнера, ця модель є найзатишнішою у колекції, створеною для тривалих прогулянок зимовим містом.

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 2

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 3

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 4

Але головною інновацією колекції FW'22/23 є розширення лінійки бренду капсулою жіночого шкіряного одягу, яка включає у собі спокусливі облягаючі сукні, прикрашені шнурівкою, бунтарські міні-спідниці, а також костюми-трійки – power suits у виконанні KULAKOVSKY.

Бажання KULAKOVSKY експериментувати з класикою відображено в техніках, застосованих у процесі виробництва — створених у техніці печворк шкіряний жакет, чи робота зі шнурівкою, яку можна регулювати для забезпечення комфортної посадки. Також, у цій колекції бренд використовує потерту шкіру ручної роботи, а також продовжує працювати зі шкірою, обробленою рослинними танінами, що робить її біорозкладаною та нешкідливою для довкілля. І хоча кольорова палітра збережена нейтральною з відтінками чорного, коричневого, кольору слонової кості та світло-оливкового, є місце і для яскравих вкраплень червоного, жовтого та золотого металіка.

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 5

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 6

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 7

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 8

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 9

Скромність та провокаційність, жіночність та маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 10

Читайте також: КАРДИГАНІ ТА ЖИЛЕТІ З КАШЕМІРОВОЇ ПРЯЖІ, ШТАНІ-ДЖОГЕРІ ТА ПАЛЬТО З НАКЛАДНИМИ КАРМАНАМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ-КОНСТРУКТОР RITO 

Статті на тему