UA
  RU

  Знову на висоті: Зендая демонструє новий стильний образ

  Редагувати переклад
  Кожен вихід зірки – справжня феєрія стилю та краси.
  
  Знову на висоті: Зендая демонструє новий стильний образ.

  PARIS, FRANCE — NOVEMBER 29: Життєві Zendaya відбувся в Ballon D'Or photocall в Theatre du Chatelet on November 29, 2021 in Paris, France. (Photo by Marc Piasecki/WireImage)

  Зендае, схоже, подобається носити звання "Ікони стилю" і вона невпинно демонструє нам, що недаремно удостоїлася такої честі. Черговий раз її новий образ хочеться розбирати по крихтах і насолоджуватися ідеально скомпонованим аутфітом.

  Учора, 29 листопада, 25-річна актриса разом зі своїм обранцем Томом Холландом з'явилася на заході Ballon d'Or 2021 ("Золотий м'яч") - це престижна футбольна церемонія, що відбулася в Театрі Дю Шатле в Парижі. На неї знаменитість прибула у чорній шовковій сукні Roberto Cavalli, але головною особливістю її образу став золотий хребет на спині, який гармонійно вписався в глибокий виріз. Своє вбрання Зендая доповнила лаконічними чорними туфлями та масивними сережками-хулахупами від Bvlgari.

  Знову на висоті: Зендая демонструє новий стильний образ.

  Instagram/@zendaya

  Щоб не відволікати увагу від такого розкішного вбрання, візажисти зірки максимально зберегли її природну красу, підкресливши це непомітним мейком і зібрали волосся в пучок, імітуючи піксі-боб. У нас просто немає слів, адже її образ створює WOW-ефект.

  Читайте також: Офіційно разом: Зендая та Том Холланд підтвердили, що вони пара

  До речі, церемонія Ballon d'Or 2021 стала першим світським виходом, крім прем'єри фільму “Дюна”, на якому Зендая і Том Холланд постали перед публікою як пара. Це сталося після визнання Холланда, що їх із актрисою пов'язують романтичні почуття. Цікаво, що відчуває Том, знаючи, що зустрічається із найстильнішою дівчиною сучасності?

  Статті на тему