UA
RU

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя

Редагувати переклад
Ювелірний дім SOVA та бренд FROLOV презентували продовження колаборації Для кохання заради благодійної мети. Мета співпраці - зібрати кошти на турнікети для остановки критичних кровотеч для громадської організації парамедиків “Госпітальєри”.

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя-Фото 1

Прикраси колекції - каблучки, кафе, підвіси та кольє - мають форму анатомічного серця, символ бренду FROLOV, в різних його інтерпретаціях.

У колаборацію увійшли кольє та каблучки, які повторюють контури серця, виконані у золоті та з діамантами, мінімалістичні персні-друки, statement-кафі та п'ять оригінальних підвісів у жовтому та білому золоті. Колекція доповнена базовими сережками для стилізації виробів.

Флагман колекції — акцентне каф-серце, яке ідеально повторює форму вуха. Прикраси унісекс і створені таким чином, щоб не обмежувати вас у способах комбінацій та варіантах використання.

“Це вже третя наша колаборація з FROLOV. Щоразу ми намагаємося привертати увагу до важливих соціальних тем та наповнити творчу співпрацю глибоким змістом. Сьогодні це оперативна медична допомога в гарячих точках України, яка так необхідна нашим військовим. В колекції втілено різні виконання анатомічного серця, ніби відображення кожного українця, який наближає Перемогу”, - Говорити Людмила Сова, генеральний директор ювелірного будинку SOVA. 

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя-Фото 2

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя-Фото 3

Особливість колекції - підвіси у різних ювелірних виконаннях - золоті підвіси з блакитними діамантами та жовтими сапфірами, з поєднанням жовтого та білого золота, з покриттям чорного родію та вставок з рубінів. Підвіси можна стилізувати як для сережок, так і зі шнурками ручної роботи з натурального шовку, які виконані майстрами FROLOV. 

“Натхненням для нашої нової колаборації з SOVA стала благодійна ініціатива FROLOVHEART. Шкірне срібне серце лімітоване і повністю покривається емалью вручну. Флагманом цієї колаборації є каф, натхненний прикрасою з нашої кутюрної колекції, виконаний з білого та жовтого золота. Ми щасливі, що набуваючи нових фізичних форм, дякуючи SOVA, ми продовжуємо допомагати українцям і робити все можливе для нашої Перемоги.

Ми впевнені, що ручною роботою майстри привносять у цю колекцію щось більше, ніж красу, а саме любов і віру в найкраще”, — розповідає Іван Фролов, засновник бренду FROLOV  

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя-Фото 4

Срібний підвіс у формі анатомічного серця з різними відтінками жовто-блакитної емалі має благодійну місію. Прикраса лімітована — всього виготовлено 1000 срібних сердець, кожне має персональний номер на звороті. 100% вартості продажу серця буде перераховано до медичного батальону “Госпітальєри”.    

“На полі бою захисники найчастіше помирають від критичної кровотечі, яку слід оперативно зупинити. Тому турнікети для зупинки кровотеч завжди потрібні у надзвичайно великих об'ємах”, — розповідає Ірина Чергава, Інструктор з тактичної медицини в медичного батальйону «Госпітальєри»

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя-Фото 5
 

Читайте також: ПАЛЮЧЕ СЕРЦЕ — ГОЛОВНИЙ ЕЛЕМЕНТ НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ [С К А Р Б] БРЕНДУ TSVITE TEREN 

Статті на тему