UA
RU

Став відомий перелік номінантів British Fashion Awards 2021

Редагувати переклад
Захід відбудеться 29 листопада у Лондоні.
Став відомий перелік номінантів British Fashion Awards 2021-Фото 1

Instagram/@britishfashioncouncil

Щороку в Лондоні відбувається довгоочікувана церемонія вручення премії British Fashion Awards наймоднішим представникам fashion-індустрії. Вона відбудеться в Лондонському Королівському Альберт-Холі і Британська рада мод вже готова оголосити номінантів на премію цього року.

За звання “Дизайнер року” у 2021 році змагатимуся Деніел Лі, Демна Гвасалія, Джонатан Андерсон, Кім Джонс, Міучча Прада та Раф Сімонс. На премію BFC Foundation Award, яка також входить у церемонію, номінували Бетані Вільямс, Бьянку Сондерс, Ненсі Доджаку, Прію Ахлувалию та Річарда Куїнна. 

Цього року організаційний комітет British Fashion Awards вирішив розширити список номінацій, тому оцінюватимуться виступи та унікальні культурні події цього року. Також не оминули й гостросоціальні проблеми: наприкінці місяця визначать 15 лідерів, які позитивно вплинули на індустрію моди в таких сферах, як навколишнє середовище, людський ресурс та творчий потенціал.

Читайте також: Номінанти Best Fashion Awards 2021

"Видатні досягнення" і "Премія Ізабелли Блоу для творця моди" будуть вручені Томмі Хілфігеру за його постійну ініціативу щодо привернення уваги людей з усіх верств суспільства до його бренду. Крім цього, буде представлено 50 нових представників індустрії моди в рамках проекту NEW WAVE: Creatives.

29 листопада TikTok транслюватиме церемонію вручення The 2021 Fashion Awards. Квитки на захід тепер доступні для покупки онлайн. 

Статті на тему