UA
RU

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії 

Редагувати переклад
Бренд Gucci представив щось нове для своїх шанувальників: нову лінійку канцелярських пристроїв. Лейбл створив не просто канцелярію – це справжній шедевр, який переносить у казковий світ.

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 1

Зйомка нового кампейна проходила в замку 16 століття Кастелло Сонніно в Тоскані, побудованому сім'єю Медічі, і повністю просякнута духом чарівництва. По той бік об'єктива був фотограф Макс Зідентопф.

За задумом, все, як за помахом чарівної палички, переноситься в інший всесвіт, де все не так, як здається, а непередбачувані витівки підстерігають за кожним кутом. Блокноти пурхають, як птахи, олівці розпускаються, як квіти, пенали перетворюються на вулкани і викидають хмари диму яскравих кольорів; відображення та візуальні спотворення ставлять під сумнів реальність того, що ви бачите. 

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 2

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 3

Час матеріалізується в казковому світі, коли карткові будиночки стають більше, ніж життя. Кампейн нагадує казку "Аліса в країні чудес", де все перевернуто вгору дном і події відбуваються на зелених галявинах з піжамами, подушками, масками для обличчя та тапочками з брендовим візерунком Gucci. У цій чарівній ліричній атмосфері глядачі переходять поріг до іншого виміру.

Коли я був дитиною, ходити в магазин канцелярських товарів і знаходити олівці, ручки та зошити для мене означало привнести мрію у своє повсякденне життя. З цієї причини презентація колекції Gucci Lifestyle у Мілані – це свого роду освячення, данина поваги, яку я мав віддати. Отже, я уявив собі невелику шафку з раритетами у вигляді канцелярії, схожу на печеру Алі-Баби, яка могла б перенести нас у казковий вимір. 

- Каже Алессандро Мікеле.

Читайте також: Кінематограф та мода: Нова колекція Karl Lagerfeld осінь-зима 2021

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 4

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 5

Стиль життя Gucci: Магія повсякденності у новій колекції канцелярії -Фото 6

Колекція, яка буде доступна з 10 вересня в магазинах Gucci і на сайті бренду, включає великий вибір канцелярського приладдя, таких як записники з брендовим принтом. У комплект до нього йдуть 20 конвертів та 20 карток з принтом Gucci. Також Модний дім представив ручку у футлярі, виготовлену з латуні з низьким вмістом свинцю та покрита паладієм, 40 шестикутних кольорових олівців Caran d'Ache з кедрового дерева, кожен з логотипом, нанесеним гарячою фольгою, та зірками, що проштамповані вручну. олівець є унікальним предметом. Також у колекцію увійшли графітові олівці, рюкзак, карткові ігри та навіть піжами.

Статті на тему