UA
RU

Чорно-білі палітра та акцент на деталях у колекції When Koala Met Fashion

Редагувати переклад
Український бренд When Koala Met Fashion та декораторка та дизайнерка Анна-Марія Коваль випустили спільну колекцію "Світ без меж". Вона стала відображенням настроїв та теперішнього стану життя українців.

When Koala Met Fashion 5

Через війну багато українців були змушені змінити звичайну життя, вимушено покинути рідні домівки і роз'їхатися по всьому світу. Одне залишається незмінним – у якої точки світу не знаходилися б українці, у нас є спільна історія і цінності. Саме тому колекція отримала назву “Світ без меж”. 

“Колекція, вдохновлена ​​нашим сьогоденням і поєднує в собі два кольори: чорний та білий. Як уособлення реальності, баланс позитивних і негативних почуттів, які ми переживаємо, різних станів, які відчуваємо протягом дня. Ми прагнули передати настрої українських жінок і створити одяг, який відповідає їх запитам”, – коментує Катерина Захараш, основниця бренду When Koala Met Fashion. 

When Koala Met Fashion 4

When Koala Met Fashion 1

When Koala Met Fashion 2

“Ідея колекції та колаборації належить основниці бренду. Мене неймовірно вдохновила стилістика, адже це цілком мій смак. Це міські стильні комплементарні образи та одяг, що створює довершену капсулу у гардеробі. При цьому шкіра має свої круті яскраві і неординарні деталі – все, як я люблю і ношу”– каже Анна-Марія Коваль. 

До колекції увійшли в'язані та текстильні речі, які можна легко поєднувати між собою та з якими легко створювати різні образи. Це саме той випадок, коли кількох промов вистачить, щоб створити капсулу, позбутися запиту “що одягнути” і щодня вигадувати нові поєднання. 

"Світ без меж" - колекція з жіночими силуетами, затишними виробами, в які хочеться повністю зануритися і відчуватися максимально комфортно. Особливу увагу у колаборації надали деталям. Поєднання підкладки та карманів, вишиті вручну стіжки – все це не просто випадковість. 

«Мої найулюбленіші речі у колекції – костюм, білий жилет та сорочка. Обожнюю штани не тільки за фасон, але й за тонкий підклад з віскози, який дозволяє носити теплі штани з комфортом. Піджак подобається за незвичайну довжину та смішний підклад з медведями. Це робить річ більш розслабленою та іронічною. Вбираючи його, ти ніби кажеш: “Так, я сильна жінка, я вмію приймати рішення та нести за них відповідальність. Я відчуваю та демонструю свою сексуальність, але ще я вмію шартувати над собою”. Обожню жилет за простоту форми та абсолютну декларовану сексуальність. І сорочку обожнюю за те, що із базової речі, завдяки ґудзикам позаду, вона стає річчю-святом. Власне, таку оду я могла б проспівати кожній окремій речі з колекції, але краще дам можливість влюбитися в них особисто”, – додає Анна-Марія Коваль.

When Koala Met Fashion

When Koala Met Fashion 3

Колекція виконана з італійської пряжі та тканини. Тут ви знайдете свитки із зовні мериноса, топини з віскози, шерстяні костюми та бархатні сукні. 

Читайте також: НЕЙТРАЛЬНА КОЛІРНА ПАЛІТРА І ПРИЄМНІ НА ДОМА МАТЕРІАЛИ В НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ MY X MY 

Статті на тему