UA
RU

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року

Редагувати переклад
Повернення легенди, яка так сподобалася всім фешіоніста.

Модні блогери та it-дівчата з полегшенням зітхнули, коли з тренду вийшла мікро сумка від Jacquemus, адже що до неї можна помістити — досі загадка. На зміну їй прийшла зручна та практична (і усі улюблена) сумка tote. Сумка-мішок стала фаворитом серед гостей Тижня моди, причому можна було побачити безліч їх різних варіацій. Fashion-блогери також вже повною мірою синхронізують її у свій гардероб

Класична сумка тоут представлена ​​прямокутною формою та абсолютно різного розміру. Головна умова, щоб у ній містилося все необхідне (мається на увазі і косметичка, і пляшка води).

У майбутньому сезоні fashion-блогери радять комбінувати tote bag з усіма вбраннями для будь-якого приводу. Радимо придбати кілька варіантів, щоб змінювати цей аксесуар під настрій. І якщо ви думаєте, що подібна сумка створена тільки для походів у магазин або на роботу, ми хочемо переконати вас у зворотному. Ось добірка найрізноманітніших образів, у яких tote bag виглядає чудово.

Зі спортивним костюмом

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року-Фото 1

Instagram/@ninasandbech

Несподіваний початок, але ми поспішаємо вас запевнити, що сумка тоут настільки практична, що її можна навіть зі спортивними легінсами та топом поєднувати. Плюс вона неймовірно містка, а це означає, що її можна використовувати як сумку для тренувань. Ідеально!

Читайте також: 9 пар взуття must have цієї осені

З костюмом-двійкою

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року-Фото 2

Або трійкою, як вам подобається. Очевидне поєднання, яке може виглядати ще цікавіше, якщо сумку вибрати не класичного формату, а, наприклад, виконану у техніці пэчворк.

З джинсами

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року-Фото 3

Instagram/@astylealbum

Тоут-сумка – ідеальний супутник на кожен день. Вона чудово підходить для casual-стилю. Її прості форми та не претензійний характер допоможуть створити універсальні образи для повсякденного гардеробу. А скільки всього у ній можна помістити!

З трикотажною сукнею

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року-Фото 4

Instagram/@stephaniebroek

Блогер Стефані Брук пропонує по-новому подивитися на сумку-мішок. Точніше вона пропонує як по-іншому носити її: як клатч. Цікавий спосіб доповнити свій образ, особливо якщо це трикотажне плаття довжини максі. Наслідуйте приклад Стефані і вибирайте сумки контрастних кольорів.

З купальником

Своя ноша легка: Tote bag – універсальний тренд осені 2021 року-Фото 5

Instagram/@clairerose

Не забувайте про оксамитовий сезон та можливість протестувати свою нову сумку-мішок на пляжі. Упевнені, що ви будете приємно здивовані, скільки всього можна помістити в неї, при цьому виглядати дуже стильною.

Нижче ви знайдете ще більше образів, що надихають.

Статті на тему