UA
RU

Ціла епоха: Айріс Апфель та її колекція прикрас

Редагувати переклад
Вчора «найстарішому підлітку» виповнилося 100 років.

Айріс Апфель завжди заворожувала своїм умінням поєднувати абсолютно не поєднувані речі, при цьому при всьому не виглядати абсурдно. Вона неодноразово з'являлася на обкладинках світових фешн-видань завдяки унікальному смаку. Айріс пропагує ідею, що тільки залишаючись собою, ви зможете підкорити світ. І так, ми абсолютно згодні з іменинницею, але дещо все ж таки робить її особливою, тою Айріс Апфель, яку обожнює вся фешн-богема. Це її незліченна колекція екстравагантних прикрас.

Ціла епоха: Айріс Апфель та її колекція прикрас - Фото 1

Instagram/@iris.apfel

Почалося все з маленької дерев'яної брошки, яку 10-річна Айріс помітила на барахолці у містера Деріса в Грінвіч-Вілліджі. Аксесуар настільки сподобався дівчинці, що вона не побоялася сама спуститися в нью-йоркське метро заради заповітної покупки. Юна Айріс точно знайшла їй застосування, тому що росла в оточенні моди та краси (її мама тримала магазин із одягом, а батько був скляним бізнесменом). 

Читайте також: Названо найпопулярнішу весільну сукню минулого десятиліття - аналіз опитувань 

Через рік звичка шукати діамант у горі сміття не пропала у Айріс Апфель. Разом зі своїм чоловіком Карлом Апфелем вони їздили по всьому світу не тільки в пошуках унікальних тканин для свого бізнесу (пара володіла фабрикою з виготовлення та реставрації матерії), але й примудрялися знаходити автентичні прикраси та аксесуари. Ікона стилю не приховує, що досі отоварюється на барахолках та блошиних ринках у Гарлемі. Часто, запрошуючи Апфель на зйомки, стилісти покладаються на її смак і довіряють іконі стилі самостійно вибрати аксесуари для цибулі. Її вмінням варто повчитися, адже за гроші можна створювати такі неповторні образи, побачивши які весь модний Нью-Йорк зніматиме капелюх.

Чого вже казати, її величезною колекцією прикрас та ювелірних виробів зацікавився Метрополітен-музей, який організував виставку із сотні експонатів із вбиральні Апфель, а потім, більша їх частина перейшла у володіння музею.

Головне правило, якого дотримується іменинниця - у жодному разі не виходити з дому без намиста. Нехай це буде простенький аутфіт, але з масивним прикрас він стає багатогранним та цікавим.

Ціла епоха: Айріс Апфель та її колекція прикрас - Фото 2

Але головним атрибутом будь-якої цибулі Айріс Апфель, звичайно ж, є окуляри у великій чорній оправі. Знаменитість абсолютно не соромиться свого поважного віку і робить із нього "родзинку". Айріс стверджує, що її окуляри — це насамперед гарний аксесуар, а вже згодом предмет для зору. Якось її запитали “Навіщо вам такі великі лінзи?”, а Апфель негайно відповіла: “Щоб краще вас розгледіти!”. І в цьому вся вона: не звертаючи уваги на критику сторонніх, на канони та тренди сучасної моди, ювілярка йде життям, сіючи яскраві враження про себе.

Нещодавно Айріс створила спільну колекцію з американською бюджетною компанією Zenni Optical, до якої увійшли п'ять варіантів очок з різнокольоровими оправами. Загалом на рахунку Айріс є вже сто дизайнерських оправ, які вона створила для цієї компанії. Так символічно!

Ціла епоха: Айріс Апфель та її колекція прикрас - Фото 3

Instagram/@iris.apfel

Відмінно, що є такі як Айріс Апфель, яка не боїться бути собою, не соромиться свого віку і насолоджується кожним своїм днем, сповненим вінтажного вбрання та незвичайними прикрасами. З Днем народження, Айрісе!

Статті на тему