UA
RU

Церемонія The Fashion Awards знову відбудеться у Королівському Альберт-холі

Редагувати переклад
Цього року церемонія відбудеться у звичному форматі.

Після переходу на цифрові технології минулого року через пандемію COVID-19 Британська рада моди заявила, що The Fashion Awards повернеться у фізичний формат і знову відбудеться у лондонському Королівському Альберт-холі 29 листопада.

"Премія The Fashion Awards - знакова подія, єдина у своєму роді подія світового масштабу", - сказала Стефані Фейр, голова Британської ради моди. "Для мене велика честь мати можливість приймати міжнародну модну індустрію в Лондоні на такому знаковому місці".

Цього року в рамках заходу будуть вручені нагороди «Дизайнер року» та нагорода BFC Foundation, а також вшанування та нагородження міжнародних та британських лідерів змін, які досягли успіху у своїй галузі та призвели до позитивних змін в індустрії моди за останній рік.

Читайте також: MTV оголосив список номінантів на премію Video Music Award 2021

Вони оцінюватимуться за п'ятьма категоріями: довкілля, люди, спільнота та майстерність, творчість та культура. Починаючи з вересня шляхом голосування журі, до складу якого увійдуть понад 800 представників міжнародної індустрії моди, обиратимуть переможців.

The Fashion Awards — британський аналог Met Gala та CFDA Awards у Нью-Йорку, є щорічним заходом зі збору коштів для фонду BFC Foundation, який допоміг 33 дизайнерам та низці студентів за допомогою грантів фінансової підтримки та наставництва.

Статті на тему