UA
  RU

  Ukrainian Fashion Week International Season SS23

  Редагувати переклад
  На 2022 рік ми готували багато масштабних проектів, присвячених 25-річчю. Ukrainian Fashion Week. Ми анонсували їх під час 50-го сезону UFW на початку лютого. Утім уже за кілька тижнів, 24 лютого, росія розпочала повномасштабну війну в Україні, яка змінила життя кожного українця.

  Ukrainian Fashion Week

  Ми завжди пишалися тим, що незважаючи на будь-які обставини та катаклізми Ukrainian Fashion Week не пропустивши жодного сезону. Однак ми усвідомлюємо, що через жорстку війну росії в Україні, 51 сезон UFW опинився під загрозою.

  Сьогодні Ukrainian Fashion Week представляє Ініціативу «Support Ukrainian Fashion» для підтримки українських дизайнерів. Ми вже звернулися до неділі моди в Європі та США з проханням представити дизайнерів України, щоб їх нові колекції були продемонстровані на світових подіумах. Завдяки цьому дизайнери не втрачають цього сезону, а 51-й UFW відбудеться у новому для всіх нас форматі.

  «У 1997 році Український Тиждень Моді закликав дизайнерів об'єднатися для створення в Україні fashion індустрії і став цією об'єднуючою силою в країні. 

   З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну ми всі живемо у стані неймовірного стресу та виживання, який відчуває кожен з нас у всіх куточках нашої країни. Проте українські дизайнери під час війни знайшли в собі сили створювати нові колекції, щоб розповісти всьому світу про українську стійкість і мужність, показати українську національну идентичність через моду, яка є невід'ємною частиною культури України», – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

  Ukrainian Fashion Week 2

   Мода є найбільшою, найгучнішою платформою для захисту прав людини та демократичних цінностей. Мода – це інклюзивність, різноманітність, стійкість та свобода вираження поглядів. Як представник культури модна індустрія не залишається осторонь і щодня допомагає боротися за Україну під час цієї жахливої ​​війни.

  Українські дизайнери використовують свої навички шиття, щоби підтримати українську армію, жертвують гроші на потреби біженців, волонтерять і вопреки жорстоким обставинам продовжують творити. Ми вважаємо обов'язком Ukrainian Fashion Week – підтримати українські бренди та зробити все, щоб їх колекції SS23 побачивши світ.

  Отже, 51-й сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним. Ми дуже вдячні своїм колегам з Європи та США: Malta Fashion Week & Awards, Budapest Central European Fashion Week, Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid, Brussels Fashion Week, Vegan Fashion Week ), які вже підтримали нас. Саме безпрецедентна міжнародна підтримка надасть можливість понад 20 українським дизайнерам представити свої колекції у вересні-жовтні 2022 року.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: SUSTAINABILITY TALK: УКРАЇНСЬКИЙ СТАЛІЙ БРЕНД ОДЯГИ LIMARENKO

  Статті на тему