UA
RU

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у новій колекції W8less

Редагувати переклад
Нова капсульна колекція українського бренда
 W8less
 — ода архітектурному надбанню Києва епохи модернізму. Уроджена одеситка, засновниця марки Анна Шаш, своє знайомство з Києвом, не туристичним, а таким, який його бачать жителі міста, почала із славнозвісної будівлі Печерського ринку неподалік від свого дому. Ця будівля — одна з багатьох визначних споруд Києва, створена жінкою — Аллою Аніщенко.

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 1

Архітектура, мистецтво, яке досі навіть в університетах викладачі називають “чоловічою професією”, у роки відлиги почала поповнюватись жіночими голосами. Серед них творець проєкту палацу “Україна” Євгенія Мариниченко; Наталія Чмутіна, яка приймала участь у будівництві будинку Верховної Ради України, а також вже згадувана Алла Аніщенко, яка, окрім ринку “Печерський”, яким була вражена засновниця W8less, також доклала руки до проєктування готеля “Либідь”, а також інших критих ринків на території України — перлин модерністської архітектури.

Надзвичайні українські архітекторки, їхні персоналії та роботи стали головним джерелом натхнення для Анни Шаш, яка у кожній своїй колекції створює одяг для жінок, який підкреслює перш за все її особистість та індивідуальність, і є вірним супутником повсякденного життя. А стиль, в якому працювали ці архітекторки — модернізм з його лаконічними формами, відсутністю зайвих деталей та функціональністю став базою нової капсули W8less.  

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 2

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 3

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 4

Ця колекція — про прямі силуети, натуральні тканини, та мультифункціональні речі. Ідеальна уніформа для жінки, натхненною справою свого життя. Прямі стримані сукні максі з віскози, класичні сорочки із бавовни найвищої якості, а також ряд речей із тенселу та легкої костюмної вовни — брюки різного покрою, будь-то широкі, слакси чи прямого силуету; жилети, а також жакет без лацканів і з круглим воротом. Найошатнішим елементом архітектурної капсули є блуза із коміром-бантом з органзи, яку можна носити як у повсякденному житті, так і застилізувати для вечірніх виходів.

Блок верхнього одягу представлений тренчами, мабуть, головним елементом весняного гардеробу, у двох варіаціях: довге пальто-халат із сатинової тканини, а також укорочений двобортний жакет. Також, бренд продовжує працювати із напрямом, давно інтегрованим у майже кожну колекцію — використанням сітчаних елементів. Цього разу, в’язана сітка присутня в колекції як топ та жилет.

Залишаючись вірною своєму особистому мінімалістичному стилеві, Анна не перенасичує капсулу великою палітрою кольорів, а вводить в колекцію чотири основних відтінки — монохром чорного і білого, світло-сірий колір бетону, а також відтінки попільної троянди.

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 5

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 6
   

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 7

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 8

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 9

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 10

Українські архітекторки епохи модернізму стали джерелом натхнення у нової колекції W8less-Фото 11
  

Читайте також: ETNODIM ПРЕЗЕНТУЄ ВИШИВАНКУ, ПРИСВЯЧЕНУ УКРАЇНСЬКІЙ БАНДУРІ  

Статті на тему