UA
  RU

  Українські бренди підтримують ЗСУ: Vorozhbyt & Zemskova ш'ють балаклави

  Редагувати переклад

  Українська модна індустрія не залишається осторонь такого складного для нашої країни годинника, тому приклад бренд Vorozhbyt & Zemskova, який відшиває балаклави із зеленої тканини, що була призначена для останньої колекції.


  Українські бренди підтримують ЗСУ: Vorozhbyt & Zemskova ш'ють балаклаві-Фото 1

  Цей різновид головного убору був представлений у крайній лінійці бренду, але зараз став рятувальним колом для наших бійців. Vorozhbyt & Zemskova віддають відшиті балаклави біля тероборони та роздають на блокпостах – наразі це дуже важливо для нашої армії, бо в Україну прийшли холоди, а нашим бійцям треба залишатися здоровими та сильними, щоб тримати оборону від ворога!


  Також дизайнери Олена Ворожбіт та Тетяна Земськова коментують, що така ініціатива позитивно відобразилася і на команді бренду. Хорошо знати, що ти можеш бути корисним та допомогти своїй країні, коли вона того найбільше потребує. Робота заряджає на позитивний лад, мотивує не падати духом – усі дівчата, що працюють на виробництві щодня приходять працювати заряджені, із зачісками та усмішками на обличчі, бо вони вірять, як і всі українці, в нашу армію!

  Українські бренди підтримують ЗСУ: Vorozhbyt & Zemskova ш'ють балаклаві-Фото 2
   

  Українські бренди підтримують ЗСУ: Vorozhbyt & Zemskova ш'ють балаклаві-Фото 3


  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

  Статті на тему