UA
RU

Український бренд чуттєвого одягу ANOESES представляє колаборацію з DRESSX

Редагувати переклад
Бажаючи розширити свою різноманітність стилів, орієнтованих на фетиш, за межі реальної життя, бренд ANOESES об'єднавши зусилля з DRESSX, створивши лінію цифрового одягу

Український бренд чуттєвого одягу ANOESES представляє колаборацію з DRESSX-Фото 1

Нова лінія створена для тих, хто шукає еротичної розкутості та нових чуттєвих ворожінь, за межами осяжного.

«Ми об'єднали наші творчі сили з DRESSX, щоб створити щось нове з різних перспектив дизайну та розширити власні межі воображення. Кожна нова колекція для ANOESES – це історія пізнання глибин чуттєвості та технологічного вдосконалення водночас. Цього разу ми кинули виклик собі на іншому рівні – рівні метавсесвіту», - Каже Константин Саввопуло, співзасновник ANOESES.

Доступні для миттєвого примірювання цифрові образи, запрошують досліджувати ілюзію людської зовнішності, розкриваючи найглибші та первинні сторони особистості та її природи. Колекція дозволяє еротичним фантазіям подолати фізичні межі та заглибитися більше в підсвідомі.

Український бренд чуттєвого одягу ANOESES представляє колаборацію з DRESSX-Фото 2

Український бренд чуттєвого одягу ANOESES представляє колаборацію з DRESSX-Фото 3

«Ми раді поєднати ANOESES на DRESSX, переносячи чуттєвий дизайн бренду у метавсесвіт. Маючи на меті полегшити самовираження та репрезентацію в цифровій моді, ми щиро віримо, що віртуальна сфера може відкрити новий світ можливостей для людей, які прагнуть експериментувати зі зовнішнім та досліджувати внутрішнє. Вихід ANOESES у цифровий простір означає привнесення нової естетики та відкриття нових вимірів самовираження у метавсесвіті», - прокоментували Дарія Шаповалова та Наталія Моденова, співзасновники DRESSX.

Читайте також: SMALL TALK: КАТЕРИНА ТА КОНСТАНТИН САВВОПУЛО, ЗАСНОВНИКИ БРЕНДУ ANOESES ПРО ФЕТИШ-АКСЕСУАРИ ТА ОДЯГУ ДЛЯ ДЖУЛІЇ ФОКС І МАДОННИ 

Статті на тему