Edit page title Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні "And just like that..."
Edit meta description Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні "And just like that..." - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні «And just like that…»

Редагувати переклад

Героїня Карен Піттман, Нія, у новому сезоні серіалу «AND JUST LIKE THAT…” одягнена у шовкове плаття від LESSLESS.

У першій серії 2 сезону Max Original «AND JUST LIKE THAT…” доктор Нія Воллес (у виконанні Карен Піттман) з’являється у шовковій сукні negligeé від LESSLESS, sustainable бренду, натхненного естетикою Золотого століття Голлівуду і створеного для виходів у світ або для того, щоб залишитися вдома.

Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні «And just like that…»-Фото 1

Команда костюмерів «AND JUST LIKE THAT… продемонструвала найвищу підтримку українських майстрів і вибрала виріб у жовто-блакитних кольорах. 

«Цей рік був неймовірно складним для всіх українців. Моя рідна країна у вогні, мій чоловік мужньо бореться за нашу свободу разом з іншими Героями, важко знайти натхнення для творчості на фоні таких жахливих подій. Але підтримка таких ікон, як Моллі Роджерс та Денні Сантьяго, дає мені сили не зупинятися на досягнутому. Для мене велика честь, що ретельно продумані вироби нашого бренду та майстерність українських кравців були обрані відомими художниками по костюмах для показу в цьому легендарному серіалі. Можливість співпрацювати з командою костюмерів «AND JUST LIKE THAT…” є безцінною для нашого бренду. Я дуже хочу, щоб кожна людина що вдягає речі LESSLESS відчувала себе спражньою кінозіркою,» — Аля Гонта, співзасновниця LESSLESS.

Читайте також: Український бренд Ruslan Baginskiy отримав премію ANDAM 2023 в категорії «Аксесуари»

Музою для ‘Madeline Wraparound Mini Dress’ стали вишукані дизайни Мадлен Віонне, яка винайшла крій по косій. Сукні LESSLESS такого крою створюють обриси тканини, які ідеально прилягають до тіла. Це все про чуттєвість без оголеності, вона прикрита, але все ще достатньо видима. Ретельно продумані та створені вручну ‘day-to-night’ сукні та халати з ніжними фактурами та вічною привабливістю одягу для сну. Натхненні будуарною елегантністю голлівудських кінодів, вони поєднує в собі невимушену легкість з високовольтним гламуром.

Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні «And just like that…»-Фото 2

Про колекцію:

Жіноча колекція «Tender Is the Night» віддає шану гламурній і водночас інтимній естетиці вбрання 1930-х років. Головним акцентом стало пір’я. Воно прикрашає халати, пеньюари та сукні бренду, роблячи їх готовими до вечірок. Вже вдруге LESSLESS співпрацює з випускницею «Royal Academy of Fine Arts» Флорентіною Лейтнер, яка працювала в команді Dries van Noten. Щоб підкреслити зв’язок бренду з естетикою Золотого століття, вона представила яскраві патерни зебри, натхненні пристрастю Голлівуду до анімалістики та абстрактних графічних мотивів у шалені 1920-30-ті роки.

Український бренд LESSLESS з'явився у новому сезоні «And just like that…»-Фото 3

Про бренд:

LESSLESS – бренд, натхненний будуарною естетикою Золотого віку Голлівуду. Його заснувало в 2019 році українське подружжя Алі та Тіма Гонти. Колекції поєднують невимушеність та елегантність позалаштункових образів зірок епохи класичного кінематографа, коли халат, піжама та пеньюар з пір’ям дорівнювали у розкоші вечірньому вбранню.

Речі LESSLESS створені для того, щоб винести відчуття вишуканого комфорту за межі будинку: їх можна носити 24/7, ‘From bedroom to boardroom’. Єдине правило – отримувати задоволення та почуватися впевнено. Бренд прагне розвивати відповідальну моду. Усі речі виготовляються з натуральних благородних матеріалів лімітованими партіями, щоб уникнути перевиробництва. Всі вироби пошиті в київському ательє.

Серед шанувальників бренду — Пірс Броснан, Лука Саббат, Джеймі Кінг, Кендалл Дженнер, Єва Чен, Мей Маск, Маріанна Г’юїт, Барбара Штурм, Моніх, Леандра Медін, Ханна Стефанссон, Хлої Вайз, Клара Дієс, Джулія фон Боем, Вероніка Хайльбруннер, Карло Сестіні, Мімі Торіссон, Алессандра Мастронарді, Віра і Віола Аррівабене та багато інших.

Статті на тему